New Hope 3.

28. november 2011 at 19:40 | ♥ Kashenka ♥ |  New Hope (pokračování Last Holiday)
Ráno jsem vstala docela pozdě a hned jsem zamířila do jídelny na snídani. Jak jsem vešla, tak na mě začali mávat Ash s Joem, kteří seděli u stolu s Dani a Kevem. "Dobré ráno." usmála jsem se na ně a přisedla si. "Dobrý, tak jak
se nám princezna vyspinkala??" zeptala se mě Ash. "Nádherně." usmála jsem se a zakousla se do lívance. "A kde je zbytek??" zeptala jsem se po chvilce. "No rodiče jeli s Frankiem
do města." řekl Joe. "A Nick??" zeptala jsem se, když mi zjevně nikdo nechtěl odpovědět. "Jel si něco zařídit. Už jste se viděli??" "No jo, včera jsme se potkali a pak zašel si popovídat." řekla jsem a všichni na mě udiveně zírali. "A??" zeptala se Dani.
"A co?? Popovídali jsme si a pak odešel. Co jsi čekala??" zasmála jsem se. "Já ani nevím a jdete spolu někam??" "No vlastně dneska jdeme na oběd." řekla jsem jako by nic a Ash se zakuckala. "Co??" "To nemůžu jít s kamarádem na oběd??" "Kamarádem??" "Je to kamarád." "Ale kamarád taky rád." zasmál se Joe. "Tak proto dneska stával tak brzy a běhal jak splašenej, že musí něco zařídit." řekl Kevin. Najednou jsem za skleněnými dveřmi jídelny uviděla Henryho. "Moment." vyskočila jsem na nohy a hned běžela za ním. "Kdo je to??" zasmála jsem se a zezadu mu zakryla oči. Henry se beze slova otočil a políbil mě. "Ty jsi teprv na snídani??" zeptal se a já přikývla. "Pojď, někoho ti představím." řekla jsem nadšeně, chytla ho za ruku a vedla do jídelny. "Lidi, to je Henry. Můj přítel." dodala jsem s úsměvem a všichni se s ním přivítali. Henry si k nám přisedl a zapovídali jsme se.

Po snídani Henry odešel, protože šel do práce a my se všichni nahrnuli ke mně do pokoje. "Jak to, že sis našla kluka a já o tom nic nevím??" zeptala se dotčeně Ash. "A ví o tom Nick??" nenechala mě odpovědět a hned se zase ptala. "Jo, Nick o tom ví. A proč by ho to mělo jako zajímat?? Jemu může být jedno co dělám." řekla jsem jako by nic. "Jo může, ale nemusí." "Hele Ash nech toho. A povídejte o sobě."změnila jsem radši téma. Když všichni odešli, tak už bylo půl druhý, tak jsem zalezla do sprchy. Umytá a v županu jsem si sedla k televizi. Po pár minutách někdo zaklepal. Že by Nick?? Ale měl ještě půl hodiny, tak jsem šla otevřít. "Dobrý den, mám pro vás popis." usmál se na mě poslíček a podal mi obálku. "Děkuju." řekla jsem a zavřela. Roztrhla jsem ji a vytahla papír. Bylo to Nickovo písmo, hned jsem poznala jeho škrabopis. "Ahoj Katie, obleč si něco pohodlnýho a připrav se. Za chvilku se pro tebe stavím. Nick."
přečetla jsem si. Pohodlnýho?? Tak jsem si vzala jen kraťasy a tílko, protože bylo horko. Vlasy jsem stahla do culíku a už na mě klepal Nick. "Ahoj." "Ahoj." usmála jsem se na něj a zavřela za sebou dveře. "A kam jdeme??" "No nejdřív na oběd a pak pro tebe mám překvapení." usmál se a už jsme vycházeli z hotelu. Na oběd jsme zašli do nějaké restaurace a pak nastoupili do taxíku.
"Už mi řekneš, kam jedem??" zeptala jsem se zase, když jsme jeli do neznáma. "Ty jsi ale zvědavá. Nech se překvapit." usmál se a zase se zadíval z okýnka. "Paintball??" zeptala jsem se překvapeně, když jsme zastavili a vystoupili z auta. Nick se na mě jen usmál, chytl mě za ruku a vedl dovnitř. Vešli jsme a nějaká pani nám dala boty, kombinézy, brýle, zbraně a kuličky s barvami. Pak jsme se převlíkli a vyšli na nějakou louku, kde byly různé překážky. "Ale já to vůbec neumím." "Já taky, o to to bude větší sranda." zasmál se Nick. "Fajn, ale šetři mě." "Jasně." zasmál se a začali jsme hrát. Jelikož jsme to ani jeden neuměli, tak jsme se netrefovali, ale o to to byla větší zábava.
Když už jsme byli oba docela barevný, tak jsem se schovala za jednu překážku. Myslela jsem, že o mně Nick neví, ale najednou na mě bafl zpoza, já se lekla a začala utíkat. Takhle jsme tam chvilku běhali, smáli se a řvali, ale pak mě Nick dohonil a shodil na trávu. Ležel na mně, koukal mi do očí a mlčel. Najednou se naklonil a políbil mě. Nebránila jsem se, ale po chvilce ho od sebe odstrčila. "Mě-měli bysme jet." vykoktala jsem a zvedla. "Jasně." řekl potichu, prohrábl si kudrliny a vstal.
Najednou byl Nick zamlklí a celou cestu zpátky ani nepromluvil. Trošku mě to štvalo, chtěla jsem si s ním užít krásný den. Začalo to skvěle, ale po tý puse byl uplně jiný. Byl to jen neškodný polibek, jako si dávájí malé děti ve školce.
Jestli mi chtěl svou protivností zkazit náladu, tak se mu to vážně povedlo. Šel mě doprovodit až k pokoji a když ani tam nepromluvil, tak jsem se toho ujala já. "Nicku nevím co se stalo, dnešek byl perfektní, dokud jsme si nedali pusu. Upřímně jsem si to s tebou dneska užila, ale pak si byl tak protivnej a fakt si mě naštval. Jestli hodláš pokračovat v mlčení a tváření se jak boží umučení, tak bys měl jít, ahoj." řekla jsem. Nikdy jsem neměla problém říct to, co cítím. Prostě co na srdci, to na jazyku. Nick na mě chvilku vyjeveně zíral, já se otočila a odemkla dveře od pokoje. "Počkej." chytl mě najednou za ruku a tak mě zastavil. Pak mě beze slova pevně objal. Chvilku jsem jen zaraženě stála, ale pak ho taky objala. "Chyběla jsi mi a omlouvám se za dnešek." řekl potichu, ale pořád mě mačkal v objetí. Pak mě pustil. "Fajn, hele jestli máš nějakej problém, tak mi to klidně řekni. Jsem tu pro tebe jasný?? Ale jestli ti jen něco přeletělo přes nos a prostě sis umanul, že budeš nesnesitelnej, tak to běž vyspat, nebo vyběhat mně je to jedno, ale dokud nebudeš zas ten starej, milej Nick, tak mi nelez na oči." řekla jsem upřímně a otočila se směrem k pokoji. Slyšela jsem, jak se Nick uchechtl a otočila jsem se na něj zpátky. "Co??" zeptala jsem se zmateně, když se pořád jen usmíval. "Nic, jen jsi pořád stejně upřímná. Je ti jedno jestli mluvíš se mnou, nebo s papežem, všem řekneš všechno narovinu." "A proč se zbytečně zdržovat s nepodstatnýma kecama??" zasmála jsem se. "Fajn, hele když je zpátky ten milej Nick, nechce zajít ke mně??" usmála jsem se. "Nick rád půjde." přikývl a vešli jsme.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zuza11 Zuza11 | Email | Web | 29. november 2011 at 10:55 | React

Super diel :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem