September 2011

I´m not normal, baby! - 31

30. september 2011 at 21:40 | Wewu>>lína! |  I´m not normal, baby!
Jednou tuhle ff dopíšu! :) Snad se dočkám komentu, i když nevím Smějící se
Možná jsem skončila ff s Joem, ale ještě mám tuhle. Tuhle doufám brzo dokončím.
I´m not normal, baby! - 31
"Víte, čeho jsem si všimla? Že zvěrstvo jako vy jen blbě kecaj" - Beth, když mluvila s démony.
31.kapitola

3x04 - "Disturbing Behavior" Promo

30. september 2011 at 17:48 | Wewu>>lína! |  The Vampire diaries
To bude moc fajnéééSmějící se

3x03 Ke stažení

30. september 2011 at 17:47 | Wewu>>lína! |  The Vampire diaries
Titulky DOWNLOAD (Zdroj:vd-online.blog.cz)

3x03 - The End of The Affair

30. september 2011 at 17:45 | Wewu>>lína! |  The Vampire diaries
Už jste viděli nový díl? Jááá jo!! :D A je fakt hustééj!! :D
Moc se mi líbila scéna, kdy Stefan uviděl Elenu v té skrýši a jak se na ní díval, moc krásný. Četla jsem, že spolu budou mluvit, ke konci tak fakt jo, ale Stefan byl drsnéj :D Prej, že ji už nechce vidět. Kecy! :D Já si myslím, že ji chce prostě chránit, protože Klaus je blízko k tomu, aby se dozvěděl, že je Elena naživu.
Kath je zpět, zatím je hodná, ale myslím, že se vrací do městečka.
Táta Caroline je fakt idiot, tak ubližovat vlastní dceři! Ale její mamka a Tyler ji zachrání! Ten kluk je fakt hezoun! :D
Krásnéj díl, moc se mi to líbilo.
A zdá se, že si Stef znovu něco začne s blondýnou na fotce, jmenuje se Rebeka, sestra Klause... :D
DOPORUČUJI!:)


So in love 35.

30. september 2011 at 15:00 | ♥ Kashenka ♥ |  So in love
"Tak co připravenej??" zeptala jsem se Nicka před vchodem na zahradu. "A mám na vybrabou??" řekl s úšklebkem. "No nemáš, takže Nickie tohle bude fakt nečený překvapení." řekla jsem a otevřela dveře. Pomalu jsme vešli na zahradu a Denis na mě mávla, že už mu mám sundat šátek. "VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ!!!!" zařvali všichni najedou. Nick se jen se skoněnou hlavou uculil a šel mezi ostatní. Utvořila se hned obrovská fronto hostů, kteří chtěli popřát Nickovi. Nikam jsem se necpala, vzala pečlivě zabalený dárek a stoupla si až na konec. Asi tak po půl hodině konečně fronta zmizela a já se dostala k oslavenci. "To nejlepší nakonec." usmála jsem se na Nicka, když jsem k němu šla s dárkem. "Takže drahý bráško chtěla bych ti popřát všechno nejlepší k tvým 18 narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, vyprodaných koncertů a konečně nějakou tu holku, která tě bude mít ráda takovýho jaký jsi." dořekla jsem svou gratulaci a podala mu dárek. "Děkuju moc zlato." řekl a objal mě, pak položil dárek na hromadu
ostatními.

So in love 34.

30. september 2011 at 12:00 | ♥ Kashenka ♥ |  So in love
Ráno jsem se vzbudila, jen přes pyžamo hodila župan a šla na snídani. "Dobrý ráno." usmáli se na mě Kuba a Adam, oni se sem snad nastěhujou. "Dobrý." řekla jsem a sedla ke stolu. V půlce snídaně mi zazvonil mobil v pokoji, tak sem vyrazila jak splašená a cestou zakopla. "Aby ses nezabila." smála se mi Clair. "Ano." zvedla jsem
mobil. "Ahoj Katie prosim tě měla bys čas??" zeptala se mě Denis, asi potřebuje pomoct s oslavou. "Jasně." "A mohla bys přijí za Nickem?? Je nějakej skleslej."
"Asi ho deptá, že je o rok starší." zasmála jsem se. "Asi jo, mohli byste vzít Franka a někam vyrazit, já bych zatim připravila tu oslavu." "Tak fajn za chvilku jsem tam."
"Jedu k Jonasům." řekla jsem, když jsem přišla zpátky do kuchyně a usrkla kávy. "Copak Joe má dneska volno a nudí se??" "Ne Terezo a nerejpej furt do mě. Nick je nějakej skleslej tak ho vytahnu ven. Asi půjdem na basket." "Basket miluju." usmál se Adam. "Tak pojeď taky, vezmeme ještě Franka a zahrajem si dva proti dvoum." "Jasně tak jdem." tak sme vyrazili směr Jonasovi.


Joe #5

29. september 2011 at 19:23 | Wewu>>lína! |  Joseph Jonas
To je tááák stará fotky! :D Uplynula tak dlouhááá doba.
Ale byl tak sladkéj, co holky?Úžasný

Sons of Anarchy 4x05 - "Brick"

29. september 2011 at 19:17 | Wewu>>lína! |  Mí miláčci
Tss, to jsem zvědavá, co to bude za díl!Smějící se
Vypadá to dost napínavě;)

So in love 33.

29. september 2011 at 19:10 | ♥ Kashenka ♥ |  So in love
Ráno jsem se vzbudila dřív než Joe, tak sem šla dolu, že udělám něco k snídani. Když jsem došla dolu, tak Nick seděl u stolu a držel se za hlavu. "Copak, bolí hlavička??" zeptala jsem se ho a on se chudák lekl. "No trochu, ale už mi bylo hůř." usmál se."Tak já ti udělám čaj a nechceš prášek??" "Prášek bych si dal." tak jsem postavila vodu na čaj a došla pro prášek. "Dík." řekl Nick, když jsem mu podala prášek s vodou. "A jak jste se včera bavili??" "Ty jo ten Adam je fakt týpek, je s nim sranda." "Jo to je, za tu chvilku co sme se bavili jsem se taky dost nasmála." "Víš že se mu líbíš??" "Ale prosim tě." "Ne fakt, jak jsme včera spolu seděli na baru, tak tam o tobě básnil a jak si řekla, že chodíš s Joem, tak byl uplně zamlklej." "Aha. A co budem dneska dělat??" zeptala jsem se, abych změnila téma. "No přijde Kev s Dani a přivedou Frankieho a dneska by měli přijet rodiče."

Damon&Elena - She's Got Me Dancing

29. september 2011 at 17:13 | Wewu>>lína! |  The Vampire diaries
Damon je tak SEXY!Smějící se

For the Love of a Daughter

29. september 2011 at 16:41 | Wewu>>lína! |  Demi Lovato
Song z Demina alba, jeden z mých nejoblíbenějších! :)
Musím Demi pochválit, tohle CD se ji moc povedlo a já na něm začínám být závislá Smějící se
A vím, že Demi když píše své texty, tak jsou v tom emoce a vlastní zkušenosti.
Myslíte, že to psala přímo o svém otci? Protože jestli jo, musel ji hodně zklamat.
Four years old
With my back to the door
All I could hear
Was the family war
Your selfish hands
Always expecting more
Am I your child
Or just a charity award


So in love 32.

28. september 2011 at 20:00 | ♥ Kashenka ♥ |  So in love
"Tak už jsi něco vymyslela??" zeptal se mě Joe. Už asi dvě hodiny chodíme po centru, každý máme asi tak pět tašek, ale ani v jedný neni nic pro Nicka. "Já fakt nevim, víš jak je těžký schánět něco člověku, který má všechno?? Ty si mi ještě budeš smát??" otočim se na něj, když slyšim jak se směje. "Promiň ale to nejde." "Tak fajn." uraženě jsem se otočila a šla dál. "Mám to!!" vykřikla jsem až se na mě všichni otočeli. "Co??" "Koupim mu dres Yankees a nechám tam natisknout Nick Jonas a číslo 18." vyklopila jsem mu to před obchodem se sportovním oblečením. "To je super, tak pojď." řekl Joe, chytl mě za ruku a vtáhl do obchodu. Hned jsem koupila dres a prodavačka mi poradila jeden obchůdek v prvním patře centra, kde si můžu nechat natisknout nápis. Tak jsme tam s Joem hned zašli a za 15 minut už jsem měla dárek pro Nicka.

Charlie Hunnam #42

28. september 2011 at 16:20 | Wewu>>lína! |  Mí miláčci
Je tady fakt sladkééj!! Smějící se

Povídka beze jména aneb Zakázané ovoce chutná nejlépe 181. díl

28. september 2011 at 16:19 | jAnČa&KiKi |  Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe
Povídka beze jména
aneb
Zakázané ovoce chutná nejlépe
181. díl
Táta na mě chvíli vyjeveně kouká. Pak zatřepe hlavou a nadechne se. "Dobře" vydechne. "Můžou jet oba, ale já toho Davida vůbec neznám a nevím co dělá za muziku, aby to pak nebylo něco jiného než děláte vy a Miley. Lidi by pak mohli být naštvaní" pokývá hlavou.
"Tak fajn a ještě něco tatí?"
"No chce to nafotit nějaký fotky k tomu turné takže jestli bys mohl zavolat tomu Davidovi abychom to mohli udělat, musíme udělat plakáty a tak"
"Teď? Nepočká to? Máme tu Jerryho"
"Hmm kolik času potřebuješ?"

So in love 31.

28. september 2011 at 15:00 | ♥ Kashenka ♥ |  So in love
..... tak ke mně připlaval Elvis s Jess, skočili na mě a potopili mě. Už jsem myslela, že mě ty dvě teleta utopí, ale pak odplavali a já se vyškrábala na pláž. Lehla jsem si do písku, zavřela oči a kašlala. Nikdo si asi nevšiml, že jsem pryč, bylo nás tam hodně. "Katie jsi v pohodě??" přiběhl ke mně Joe a sedl si vedla mě. "A-asi jo." řekla jsem a znovu zakašlala. "Jess a Elvis se na mě spykli a chtěli mě utopit."řekla jsem a rozplácla se do písku. "Dobrý??" zeptal se Joe, když jsem přestala kašlat.
"Jo, ale mám všude písek a hrozně to škrábe." začala jsem se drbat, jakobych měla blechy. Joe se mi začal smát. "Hele jdu do kabinek, abych to ze sebe nějak dostala." zvedla jsem se a odešla směr kabinky. Zalezla jsem až do uplně poslední, sundala si triko a začala to ze sebe setřepát. Byla jsem tam chvilku, pak někdo zaklepal a než jsem stačila odpovědět, tak mi ten někdo vlezl do kabinky. "Sakra Joe, nemůžeš aspoň počkat, než se oblíknu." vyštěkla jsem na něj, protože jsem tam stála jen v podprsence a kraťasech. "Oooo sluší ti to." šibalsky se usmál.

Revenge is so sweet, friend! – 17) KONEC

28. september 2011 at 14:14 | Wewu>>lína! |  Revenge is so sweet, friend!
Možná je ten konec moc rychlý, ale díl se mi líbí. Snad i VámMrkající
Revenge is so sweet, friend! - 17) KONEC

píšu krátký článěk č.14

28. september 2011 at 13:18 | Wewu>>lína! |  Pár mých myšlenek..:-)
Ahoooj! Úžasný
Zrovna přepisuji ten dílek, jak ho dopíšu, hodím ho tu :)
Pak juknu na dílek Krásných lhářek, k tomu mám stáhnutý nový díl 7 série Lovce duchů.
A dneska je taky nový díl SOA, ale titulky budou destak až v pátek, takže to má čas :D
A jak jste se vyspali? Já fajně, není nad to mít den volno.
Poslouchám album Demi, je úžasné, hlavně se mi líbí ty její pomalé písničky. Ty nejvíc žeruUsmívající se
Už mě nenapadá nic, co bych napsala :D
Takže to ukončím.
Bye Gays Úžasný
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem