May 2011

You Belong with Me 11.

31. may 2011 at 20:00 | ♥ Kashenka ♥ |  You Belong with Me ♥


"Lili uklidni se, je to jen rýma." zasmála jsem se. "Fajn, ale jako jestli se na ples neuzdravím, tak ani radši nepůjdu. Víš jak bych vypadala na fotkách??" řekla zděšeně a já se zase zasmála. "Hele nesměj se, to je vážně věc." "Ehm, promiň." zasmála jsem se zase. Jak ona to chudinka pořád řeší a přitom má jen obyčejnou rýmu. Když jsme konečně dotelefonovaly, tak jsem si zapnula písničky a sedla si ke stolu.

You Belong with Me 10.

31. may 2011 at 18:30 | ♥ Kashenka ♥ |  You Belong with Me ♥


"Mami musela jsi pozvat??" zeptala jsem se trochu naštvaně a položila hromádku talířů na stůl. "Ale
kotě, co se vztekáš?? S kluky si rozumíš a nikdo tě nenutí, abys poslouchala můj rozhovor s Denis." usmála se mamka. Jenže ona neví, že posledních pár týdnů mě Nick bezdůvodně ignoruje a ještě ke všemu všude sebou tahá tu, tu.... Jen doufám, že ji nepřivede dneska.

23.5. 2011 - 29.5. 2011

31. may 2011 at 14:42 | Wewu>>lína! |  BLOG
Navstevnost za minuly tyden (23.5. 2011 - 29.5. 2011) je:
Pondeli: 254
Utery: 246
Streda: 280
Ctvrtek: 239
Patek: 254
Sobota: 314
Nedele: 339

Celkem: 1926

Povídka beze jména aneb Zakázané ovoce chutná nejlépe 152. díl

31. may 2011 at 14:41 | jAnČa&KiKi |  Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe


Povídka beze jména
aneb
Zakázané ovoce chutná nejlépe
152. díl
"Povídej mi něco. Nebyla jsem tu tak dlouho? Co se stalo?"
"Tak třeba...na udílení cen jsem byl nakonec s mamkou od té doby nemluvím s tátou...už zná Amy, je to milá holka...a já ti ani nevím, co jinak? Byl jsem skoro pořád u tebe"
"Hmm s mamkou jo? Tak na tu žárlit nemusím" usměje se. "Jak to, že znáš Amy? a proč nemluvíš s tátou?"
"Potkal jsem jí v obchodním centru a dal jsem jí dárečky. No my jsme se s tátou, tak trošku pohádali"
"Dárečky?. Co s ní máš?" zamračí se na mě.

Nelta na Bali

31. may 2011 at 14:16 | Wewu>>lína! |  Nicholas Jerry Jonas

Ho, ho. Delta a Nick jsou na dovolené na Bali. Takže je to asi potvrzené...zřejmě jsou pár :D
You Belong with Me 9.

31. may 2011 at 14:05 | ♥ Kashenka ♥ |  You Belong with Me ♥


Jen co jsme vešly do klubu, tak se kolem nás nahrnulo spoustu kluků. Byla jsem docela překvapená, ještě nikdy se mi nestalo, že by o mě nějaký kluk jen zavadil pohledem a teď se o mě přímo rvali. S pár jsem si zatancovala a snažila se zapomenout na Nicka. Vím, že nemám šanci, aby o mě jen uvažoval, jako o holce, ale pořád mám právo doufat. Když dohrála písnička, tak jsem si zmoženě sedla k našemu stolu.

Memories change everything 54.díl

31. may 2011 at 14:03 | Rejkí |  Memories change everything


NICK
V poslední vteřince jsem ji chytl za ruku a strhl si ji k sobě. Objal jsem ji. Myslím, že si to ani neuvědomovala, že jí držím, protože se pořád třásla a brečela. "No tak Lety, pšt je to dobrý." šeptal jsem.
Zvedla pěst a začala do mě zběsile bušit. "Není… to, do-brý, on… tam le-ží ajá ne-mů-žu nic dělat." vzlykala a bušit nepřestala.
"Lety, nikdo pod tím autem není, to jsem já, no tak, dýchej." říkal jsem a přitiskl si jí ještě víc.
"Né, Nick tam… je." - "Lety, jsem tady." šeptal jsem, ale byla až moc rozrušená. "Pojď pujdeme domů, řekl jsem a v objetí jsme se vydali zpátky k domu.

See No More Ukázka

30. may 2011 at 16:26 | Wewu>>lína! |  Joseph Jonas
Oooo, mě se to moc pááči. Joe ke konci zpívá a já z toho nemůžu. To bude pecka song, už se těším až to vyjde.

You Belong With Me 8.

29. may 2011 at 18:00 | ♥ Kashenka ♥ |  You Belong with Me ♥


"Že
nevíš, kdo stojí venku opřený o svoje nablýskaný auto." přiběhla ke mně nadšeně Lili, když jsem se obouvala u své skříňky. Řekla jsem jí to, řekla jsem, že se mi líbí Nick a ona to respektuje. Myslela jsem, že buď bude vyvádět, že jí odkopl a já ho chci, nebo že mě bude nutit do toho, abych mu to řekla, ale nic. A byla jsem jí za to vděčná. "Kdo??" zeptala jsem se s nezájmem. "Nick a vypadá to, že na někoho čeká." usmála se a drkla do mě.

Dostanu tě, Jonasi! – 6

29. may 2011 at 17:31 | Wewu>>lína! |  Dostanu tě, Jonasi!


Dostanu tě, Jonasi! - 6


58 Bleskajda!

29. may 2011 at 16:39 | Wewu>>lína! |  Bleskowky!


1)Na jaký kolotoč bys šla kdybys mohla? A proč?
2)Tančíš ráda?
3)Kdyby sis mohla vybrat hudbení nástroj - kytaru nebo bicí. Co by to bylo? (Já bicí:D)
4)Myslíš, že Nick chodí s Deltou? Věříš tomu?
5)Pojedeš někde o prázdninách?
6)Diplom?

Limit je 5 lidí! ;)

I´m not normal, baby! – 9

29. may 2011 at 16:30 | Wewu>>lína! |  I´m not normal, baby!


I´ m not normal, baby! - 9

Milostné vášně od nás odcházejí pozvolna, ale zato neúprosně.

Memories change everything 53.díl

29. may 2011 at 14:30 | Rejkí |  Memories change everything


NICK
Podíval jsem se na hodiny, byla půl noc. Já už jsem zíval o sto šest a Lety taky. Jenže to psisko ne a ne lehnout a spát.
"Odnesu ho do obýváku." vstal jsem.
"Nicku, nech ho tady, kdyby mu náhodou něco bylo, tak ať to víme." zastavila mě.
Otočil jsem se s prosebným výrazem. "Přežije to, chci se vyspat." zaškemral jsem.
"Ne! Zůstane tady!" řekla rázně.


You Belong With Me 7.

29. may 2011 at 13:30 | ♥ Kashenka ♥ |  You Belong with Me ♥


Seděly jsme s Lili u mě na posteli, obě jsme měly na klíně kyblík čokoládové zmrzliny a sledovaly romantický film. Stejně jsou to takové kraviny, nikdy se nemůže stát, že se holka bláznivě zamiluje. Fajn, to se stát může, vlastně se to stává pořád. Ale nikdy se nestane, aby se onen kluk zamiloval do ní a byli spolu šťastná. Kluci, chlapy a všichni opačnýho pohlaví, jsou totiž děsný svině, který myslí jen na sebe. No možná jsem trochu zaujatá, ale podle pohledu Lili, kterým zabíjela hlavní hrdinu filmu, který zrovna vyznal té holce lásku si myslela to samé. "Jsou to svině." zamumlala jen a já přikývla.

Povídka beze jména aneb Zakázané ovoce chutná nejlépe 151. díl

29. may 2011 at 12:00 | jAnČa&KiKi |  Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe


Povídka beze jména
aneb
Zakázané ovoce chutná nejlépe
151. díl
Podívám se za ním. Sedí tam s Dominicem u Mii. Sakra co mám dělat?
Chápu, že je Dominik rozčilený, ale přece já netušil, že se jí něco v té koupelně stane. A už vůbec by mě nenapadlo, že upadne do komatu na takovou dobu. Najednou se otevřou dveře a z nich vyjde Dom s Davem. Dominik vypadá hodně špatně a zlomeně, takhle jsem ho ještě neviděl. "Nicku odvezu Doma domů, zůstaneš tu s Miou, viď?" koukne na mě Dave. Dominik chce protestovat, ale pak si to rozmyslí. Já Davovi přikývnu na souhlas a oni odejdou. Jdu tedy za Miou do pokoje. Sednu si na židli k její posteli a chytím jí za ruku. Už není tak ledová jako v poslední době, dokonce ani studená..spíš hřála, že by se už "vracela?"
"Miláčku, prosím vrať se už, potřebujeme tě tu. Táta, tě potřebuju. Miluju tě, tak už se k nám prosím vrať" začnou mi téct slzy
Pohladím jí po jejích vlasech, které už pomalu ztrácely svojí barvu a objevovala se jejich původní kaštanová barva. Tak moc mi chybí. Její smích, polibky, dotyky, slova, oči už jsem úplně zapomněl jakou mají barvu.

Damon and Elena | On our own

28. may 2011 at 23:46 | Wewu>>lína! |  The Vampire diaries
Nádherný video :)

píšu článek #6

28. may 2011 at 23:39 | Wewu>>lína! |  Pár mých myšlenek..:-)Dobrý večer
Pokud se někdo už chystá ke spánku, tak přeji dobrou noc :D
Zítra, pokud bude pěkné počasí tak, pojedu s ockem na zájezd, co pořádá jeho firma. Jede se do Zoo a do Dinoparku, totiž Wewe nebyla v Dinoparku, takže se těší, pokud to vyjde :D Stávám brzo :( Takových 6.20, takže budu nevyspaná! :D
Teď si vyfoukám vlasy a budu se snažit napsat nový díl ff. Přednastavím pár ff, povídka beze jména;memories;you belong;dostanu tě;i´m not normal; a podle toho, co ještě najdu :D
Ve škole máme zas maturity, moc toho neděláme :D V pondělí jdeme na přednášku o sexu, drogách...na to, co jsme byly už kolikrát :D Ve čtvrtek jedem do Opavy a pozor! 6-7.6 jedu do Terezína. Je možné, že tu bude pusto, pokud něco nenastavím :D Se tam těším :D Stavíme se i v Praze, ha :D
Pěkně se vyspěte, nevím, co bych eště napsala :D Takže...
Bye Gays

Sherrilyn Kenyon - Živly Noci

28. may 2011 at 20:14 | Wewu>>lína! |  Knížní myšlenky
Dlouho jsem nekomentovala žádnou knihu, chtěla jsem Nesmrtelné, ale před takovu hoďkou jsem dočetla Živly noci, tak se o to musím podělit, protože mě to moc zaujalo :DWren - tichý, osamělý, ten co moc nemluví není jen tak obyčejný, patří ke Zvěrolovcům, je to napůl leonard a napůl tygr. Jeho život není jednoduchý, prožil si hrozné děctví, nesnáší cizí doteky a společnosti se vyhýbá.
Je to krásný příběh o muži, který potkal Maggie, která v něm vzbudila něco, co nikdy nepoznal. Jako každý příběh má své klady a zápory.
Přesto, že je Maggie člověk a on zvíře, cítí k sobě city, které nikdy nepoznal, chtějí být spolu. Ale jak to udělat, když Wren nemůže být s jiným druhem - člověkem? K tomu ho obvinili a chtějí ho zabít. Oboum hrozí nebezpečí, přežijí oba?

Já si Wrena zamilovala, když si ostříhá ty dredy je z něj fakt kořen :D Maggie a Wren jsou krásný pár, knihu jsem četla strašně ráda! Taky tam poznáme plno postav, které jste mohli poznat v jiným příbězích.
Doporučuji! :)
K tomu je to přeloženě ve slovenštině, zprva mi to vadilo, ale pak jsem si zvykla. K tomu přezdívky : Mačka, Mačička nebo tigrík :D Božské, od teď tak říkám mému králíkovi :D

Kniha je k dostání na netu, zadara.


DISKUZE!

Znáš knihu? Máš v plánu si ji přečíst?
Napiš své myšlenky do komentáře! :-)

ARE YOU SERIOUS! HE’S YOUR…COUSIN! 46.

28. may 2011 at 18:09 | Nikki |  ARE YOU SERIOUS?! HE’S YOUR…COUSIN
Ahoj, zlatíčka! Tady máte další díl...pomalu se chýlíme ke konci (možná) Co myslíte? Je Lexie těhotná? Pokud ano, jak se s tím vyrovná její rodina? Čtěte dál a uvidíte!

Nikki

ARE YOU SERIOUS! HE'S YOUR…COUSIN! 46.

Po chvíli hrůzu nahánějícího mlčení konečně promluví. "Udělalas to dobrovolně?" ptá se. "Nebo tě k tomu přinutil?"
"Tati, to nemyslíš vážně," odsekávám hruběji, než mám v úmyslu. "Vím, že je to parchant, ale něčeho takovýho by nebyl schopnej!"
"Jen se ujišťuju, zlato. Víš, že nedopustím, aby ti někdo ubližoval." Pohladí mě po tváři a vzápětí si uvědomí, co právě zjistil.
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem