March 2011

K nakousnutí

31. march 2011 at 17:45 | Wewu>>lína :D |  Joseph Jonas
To Joe totiž je!


Still In Love With You 4.díl - Návštěva v nemocnici

31. march 2011 at 17:37 | Andrea |  Still In Love With You


KATE:
,,Nestavíme se ještě někam na jídlo?" zeptal se mě Joe, když jsme jeli do nemocnice. ,,Typický Joe. Ty jsi se vůbec nezměnil. Teda, image jo, ale vevnitř jsi pořád stejný." ,,Nejsem! Jsem dospělejší." snažil se mě přesvědčit Joe, ale já jsem se nad tím musela zasmát. Jak jsem říkala, pořád stejný.
,,Tak jo, někde zastav, ať nasytíš svůj hladový žaludek." souhlasila jsem s jeho návrhem a Joe zastavil u nějaké restaurace. ,,Tady jsem ještě nebyla." informovala jsem Joa. ,,Taky jsi nemohla. Otevřeli to tu před rokem." ,,Tak to jo." usmála jsem se a vešli jsme dovnitř.

Na snídani (27.3)

31. march 2011 at 17:21 | Wewu>>lína :D |  Joseph Jonas
Nezdá se mi to nebo je čím dál více HOT?


Chelsea ´líbá´ Joa

31. march 2011 at 17:20 | Wewu>>lína :D |  Joseph Jonas
Dobréj název, ni? :D Chelsee se asi dost líbil plakát Joa, proto mu dala hubičku :D


Premiéra filmu Soul Surfer

31. march 2011 at 17:19 | Wewu>>lína :D |  Joseph Jonas
Joe byl na premiéře nového filmu. Sakra, že mu to sekne ;)


Seventeen Magazine

31. march 2011 at 17:12 | Wewu>>lína :D |  Demi Lovato
Ňáký fotky... ;) Dems to moc sluší! ;))Still In Love With You 3.díl - Joe?

30. march 2011 at 19:00 | Andrea |  Still In Love With You


KATE:
Kolem 9 dopoledne jsem si sedla k televizi a dívala, co tam dávají. Bohužel tam ale nic pořádného nebylo, takže jsem to nechala na kanále MTV a poslouchala jsem alespoň písničky.
,,Dobré ráno, zlato" sedla si ke mě mamka. ,,Dobré" řekla jsem a dala jí pusu na tvář. ,,Dneska jdeme s tátou nakupovat nějaké věci pro mimčo, nechceš jít s náma?" ,,Jo, ráda pomůžu." usmála jsem se a dál se dívala na televizi.
Odpoledne jsme se vydali autem do nákupního centra na okraji města, kde prodávali všechno, co mimča vyžadovali. Už se jí, nebo jeho, nemůžu dočkat. Strašně se těším, až budu vozit kočárek a hrát si s ní, nebo s ním. Bude to super.

Joe a Nick v Pinz Bowling Alley

30. march 2011 at 17:25 | Wewu>>lína :D |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Sice není fotka, kde jsou spolu...ale psalo se, že tam spolu byly.Adidas Boy

30. march 2011 at 17:20 | Wewu>>lína :D |  Joseph Jonas
Joe se procházel, sakra ta mikča mu slušela!!! :D Kořen! :DRaise me up

30. march 2011 at 17:10 | Wewu>>lína :D |  VidEos JONASbROS!:*
Jsem ráda, když mám co přidat...hlavě, když je to tak krásný video ;)

Still In Love With You 2. díl - Setkání se starými přáteli

30. march 2011 at 15:00 | Andrea |  Still In Love With You


KATE:
Ráno jsem se probudila, a pár sekund mi trvalo, než jsem si uvědomila, kde to vůbec sem. Po chvíli jsem si to ale uvědomila a šla jsem se trochu upravit do koupelny.
U snídaně jsem si dala chleba s paštikou v sedla si na židličku. ,,Tak, co budeš dneska dělat?" zeptal se mě taťka. ,,Ještě ani nevím. Ale asi se půjdu projít po LA a tak." informovala jsem ho. ,,Super. Tak pak přijď na oběd." ,,Neboj" usmála jsem se a běžela jsem zpět do pokoje, kde jsem se převlékla a vyrazila jsem do centra LA.
Jak jsem tak šla po ulici, musela jsem uznat, že se tam toho moc nezměnilo. Lidé stejní, obchody na svém místě, úplně všechno jako před tím, než jsem se odstěhovala s mámou do New Yorku. Chtěla jsem potkat své přátele, šla bych klidně i k nim domů, ale bohužel, jak jsem už na internetu párkrát zjistila, nikdo z nich nebydlí na stejném místě, jako před tím. Miley Cyrus, Taylor Swift, Jonasové....prostě všichni, se kterými jsem se tady nejvíc kamarádila.

Still In Love With You 1. díl - Zpět v LA

30. march 2011 at 12:00 | Andrea |  Still In Love With You


A je tu první díl nové FF pro Kačku. Snad se bude líbit.
KATE:
Zalepila jsem poslední krabici s mými věcmi a rozhlédla se na můj pokoj, který byl mým útočištěm celé 4 roky. A teďka se ho budu muset vzdát. S rodiči se stěhuju zpět do LA, kde mám taky své přátele, ale ti, co mám tady, mi budou chybět. A ani nevím, jestli mě ti v LA poznají. Navíc na ně nemám ani číslo na mobil, protože můj starý se mi před dvěma lety ztratil a já jsem si pořídila nový.
Jenže teďka to tu bude pro mě těžké opustit. Jo, ukončila jsem střední školu, ale mám tu taky svého přítele. Chodíme spolu už asi 3 roky, a milujeme se. Sice nám většina lidí náš vztah nepřála, hlavně moje mamka, ale nakonec jsme t všechno překonali. Mamka nechtěla, abych chodila s Lucasem, protože je o tři roky starší. Já jsem ale nedbala na její slova, a začala jsem s ním chodit. A musím přiznat, že nelituju. Miluju ho čím dál tím víc, a on mě taky.

Still In Love With You - úvod (Pro Kačku)

29. march 2011 at 22:04 | Andrea |  Still In Love With You
Kate je skoro 21 let. Její rodiče se po 4 letech od rozvodu do sebe zase zamilovali, a tak se bude stěhovat zpět na místo, kde bydlela před rozvodem. Navíc je její mamka s jejím tátou těhotná. Před asi 7 měsíci se totiž setkali a opili se. No, a jak to dopadlo, už víte. Do dvou měsíců by Kate měla mít bratříčka nebo sestřičku.
Když se Kate dozvěděla, že se bude stěhovat na místo, kde žila od malička, byla z toho smutná i šťastná. Smutná z toho, že bude muset opustit svého přítele a všechny přátele, co tady má, a šťastná proto, že budou všichni tři, zanedlouho čtyři, zase rodina a taky z toho, že uvidí své staré přátele.
Kate se přestěhuje, ale nic už nebude takové, jako bylo před tím, než se odstěhovala. Její staří přátele se změní, někteří k dobrému, jiní k horšímu, někteří zůstanou stejní jako bývali.
A bude Kate šťastná v pro ni staronovém bydlišti bez svého přítele?
To se dozvíte, když budete číst dál.

What If? – 50)Ústup

29. march 2011 at 19:19 | Wewu>>lína :D |  What If


Brouku, ten sen bude v dalším :D PS:tenhle má 3 strany :P
What If? - 50)Ústup
Za 5 minut byly Joe s Adámkem připraveni. Lenivým krokem jsem došla k nim a nahodila úsměv. Moc se mi tedy nechtělo, ale rozhodla jsem se, že musím svou lenost přemoct a že mi ta procházka pomůže. Vyšli jsme z domu, Joe si nacpal klíče od domu do zadní kapsy a chytl se mé dlaně. V ruce držel Adámkovu a šli jsme jako rodinka.
Za chviličku jsme byly na pláži, vlny se předháněly jedna přes druhou a slunce svítilo z dálky, jako by se těšilo do hajan a z posledních otevíralo oči. Sundali jsme si boty, tedy já ano. Joe a Adam radši zůstali obutí, zatímco já si užívala tu volnost. Pustila jsem se Joeovy dlaně a pobíhala jsem si po pláži. Joe se smál a Adam nadšeně pleskla ručičkami.

Jeden Moment Ti Změní Život - Díl Osmdesátý

29. march 2011 at 17:37 | jAnČa&Wéja |  Jeden Moment Ti Změní Život


Jeden Moment Ti Změní Život
Díl Osmdesátý

Poslední dílek, co teďkom máme. Budete si muset počkat na další delší dobu.

"Hmmm" zamyslela se "Dobře, jdeš nahá" usmál jsem se a vzal jí do náruče. "Ne, počkej!" zasmála se a rychle zavřela dveře než jsme vylezli na chodbu. "Neblbni, je tu babička, byl by problém. Dnes se stěhuji do vlastního, nechtěl bys mi pomoct? Mohl bys mě za to občas navštívit" uculí se a pohladí mě po tváři.
"Jo tak občas?" řekl jsem. "Já tam budu hodně často" uculil jsem se. "To se ještě uvidí" ušklíbla se a vyskočila mi z náruče. "Ty mrško" zasmál jsem se a běžel ji chytit.

sunny day

29. march 2011 at 15:21 | Wewu>>lína :D


Dneska je tak krásně! :)) Jsem šla do školy v mikině, kapečku zimka, ale odpoledne mi bylo horko :D
Věci mám nachystaný, přečtu si jednu kapitolku (fakt! :D)a půjdu se učit(socka), pak budu psát (doufám) no a pak se učit(literka)a pak snad budu mít klid a moc číst:D
Chtěla jsem něco přidat...ale nějak není co.
Nemáte nějaký návrh? Blesovka nebude. Možná přidám díl ff co mám s jančou.
Jestli máte nějaký dobrý fotky nebo videa, tak mi to pošlete i s názvem nadpisu :D Jestli chcete :D Hodně by jste mi pomohli (WeweFF@seznam.cz) :D
No, ode mě vše.
Bye Gays

Zkouška naší lásky 72. díl - Kamarádka ze školy

28. march 2011 at 22:54 | Andrea |  Zkouška naší lásky


ANDIE:
Odpoledne po obědě jsem se vydala do města, užít si posledních pár dní před koncem prázdnin a mým nástupem na školu. Prošla jsem docela dost obchodů s oblečením a taky různé drogerie.
,,Ou, promiň" omluvila jsem osobě, do které jsem omylem vrazila, když jsem se nedívala na cestu předemnou. ,,To nic." vydala ze sebe a pomáhala mi sbírat tašky. ,,Měla jsem dávat pozor." usmála se a já na ni také. Když jsem vstali a já se na ni pořádně podívala, někoho mi připomínala. Ale nedovedla jsem si ji srovnat v hlavě.

Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus!

28. march 2011 at 22:47 | Wewu>>lína :D |  Hannah Montana-Miley cyrus,a spol.
(Sorrka, že tolik nepřidávám, ale ani nevím co)

Seriálová Hannah Montana se ocitla v ohrožení...
Naštěstí se Miley (18) ale nic nestalo! Muž, který se totiž snažil dostat do jejího domu si spletl zahrady a místo toho, aby se minulý týden dobýval na star, pohyboval se po pozemku jejích sousedů.

Hereččin známý, na jehož půdě se incident udál, popisuje: "Zahlédl jsem oknem z kuchyně podivného chlápka, jak okukuje mou garáž. Vyběhl jsem ven a zeptal se ho, co tu dělá. Odpověděl, že má rande s Miley."

Jeho manželka mezitím zavolala policii, která byla během pár minut na místě a dotyčného muže okamžitě odvezla na stanici.

Šestadvacetiletý mladík se jmenuje Musa Danasabe Ibrahim a vypadá to, že zpoza mříží se teď pár dní nedostane. "Zadržený muž je ve vazbě, a to až do doby než se postaví před soud za nedovolené vniknutí na cizí pozemek,"vysvětlila mluvčí policie s tím, že vyšetřovatelé čekají, až se k situaci vyjádří sama Miley.
(Zdroj: od Andrei)

What If? – 49)Prohlídka

28. march 2011 at 17:01 | Wewu>>lína :D |  What If


Chtěla jsem tu dát ten večer s Dimem, ale nějak do nedopadlo :D K tomu ten díl má 2,5 strany takže se mi nechtělo psát dále.
What If? - 49)Prohlídka
Doprovodila jsem Lauru ke dveřím a rozloučila jsem se s ní. "Uvidíme se ve večer" objala mě sestřička a já se usmála. "Těším se" řekla jsem. "Lauro, je máma doma?" zeptala jsem se. "Jo, proč?" "Musím k doktorce na prohlídku, myslíš, že by ho pohlídala?" "Hele a co kdybych šla s tebou, vezmeme Adama a já bych s ním počkala venku?" navrhla ségra. "Super nápad, tak jo" souhlasila jsem. Za chvíli jsme vyšli všichni tři směrem k nemocnici.
Vešli jsme dovnitř a čekali jsme v čekárně. Za chvíli mě sestřička přijmula, nakonec jsem se rozhodla, že sebo vezmu i Lauru s Adamem. Sedli si na židličky v ordinace a paní doktorka se na ně usmála.
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem