Prosím, buď má – 17)Noc

30. september 2010 at 21:23 | Wéja (=♥=) |  Prosím, buď má
Prosím, buď má - By Wéja
Prosím, buď má - 17)Noc
Melissa
"Opravdu, nestarej se" řekla jsem unaveně a chtěla odejít. Nebudu mu povídat, že jsem ronila slzy kvůli němu. "Nebudu, jen mi řeknu, kvůli komu si plakala. Přísahám, že mu vrazím pěstí" řekl vážně.

Nicholas
Nesnáším, když ženy pláčou a ještě k tomu Melissa. Sice se teď nemůžeme snést, ale záleží mi na jejím štěstí, i když to tam možná nevypadá. "Opravdu to chceš vědět?" zeptala se. "Ano, chci" odpovím.


Melissa
Byla jsem schopná mu to vše vyklopit, ale pak jsem uviděla toho kluka, co byl s námi. Ani neznám jméno :P "Totiž brečela jsem dojetím" řeknu a chytnu za ruku toho svalovce. "Cože?" vyjekl. "Jo, tady s" podívala se se mu do tváře. "Andy" pomohl mi. "ano, s Andym chceme mít vztah. Moc se mi líbí a já to chci zkusit" vymyslím si v momentě. "To je vtip, ne?" ironicky se zasmál Nick. "Ne, proč?" podívala sem se na Nicka. "Nebudeš s ním chodit" zamítl razantně. "Nemáš právo mi říkat, co můžu a co ne?" postavila sem se bojovně, ruku v rok. "Fakt? Sleduj. S ním si nic nezačneš! Je to obyčejnéj šampón a v momentě, kdy budete sami tě bude chtít ojet." Řekl chytře. "Jak to můžeš vědět?" vyhrknu. "Udělal bych to" najednou souhlasil Andy. "Bože" houknu a rozhodnu se odejít.
Před odchodem z baru si mě Nick chytne. "Ještě jsme nedomluvili" řekl. "Já jdu domů, čau" houknu a vyvleču se mu ze sevření.
Stoupnu si na autobusovou zastávku a čekám na bus, po zjištění že pojede až za hodinu se mi ta doba ještě spomaluje. Najednou pozastaví auta před zastávkou. "Co je?" podívám se na Nicka v autě. "Nastup" pobídne mě. "Ne, díky" ušklíbnu se. "Je noc a ty pěkná holka, za chvíli se tu objeví skupinka divných kluků" řekl a pokýval hlavou. Povzdychnu si a vstanu. "Ty taky všechno víš!" dojdu k jeho autu a nastoupím.
"tak proč si brečela?" ptal se. "Krájela jsem cibuli" ušklíbnu se. "Ven s tím" "Třeba ti to nechci říct, víš?!" brouknu a zavrtám se do sedačky. "Je mi zima" zamumlám a Nick přeze mě přehodí deku. "Díky" zabrblám a pomalu zavírám oči. Únava se mě zmocnila dříve než jsem si myslela.

"Mel" uslyšela jsem známí šepot. "Mel, nespi" znovu ten samý hlas. "Hm..." vydám ze sebe a pootevřu oči, uvidíme Nicka sklánějícího se nade menou, do očí mu padají kudrlinky a on si je prsty odhazuje. "Co?" zašeptám. "Jsem u mě doma, přespíš u mě, co na to říkáš?" mile se usmál. "Nevím" zamumlám. "Ale víš" zakřenil se a odhalil jeho krásný úsměv. Když jsem se rozkoukávala, otevřel dveře auta u mé strany a dlaněmi mě vzal do náruče. Jemně kopl nohou do dveří a ty se zavřeli.

Nicholas
Donesl jsem ji do svého pokoje a položil na postel. Přikryl ji peřinou a odešel se osprchovat.
Pak mi došlo, že semnou byl Joe, ale ten se nějak domů dostane. Po sprše se oblíknu do trika a trenek na spaní, zjistím, že dům je prázdný a vydám se do svého pokoje. Podívám se na postel a musím se zasmát nad tím, jak uvidím Melissu, která leží rozvalená na celé posteli. Zavřu dveře a přilehnu si k ní. Neodolám a rukou ji ze zadu obejmu. Přitisknu se k ní a přikryji se peřinou "Dobrou noc" zašeptám ji do ouška. 
 

2 people judged this article.

Comments

1 KiKi KiKi | 30. september 2010 at 21:31 | React

jéééééééé, ať jim to konečně vyjde...prosíííím...paráádní díl

2 Mary Mary | Web | 30. september 2010 at 21:40 | React

jééé to je hezky ten konec...:)) uz by jim to mohlo vyjít..:))ten Andy me dostal..:D jak to priznal..:D jinak rychle dalsi..:D

3 Anďa Anďa | Web | 30. september 2010 at 21:42 | React

krásný dílek :-) už jim přeju, aby byli spolu, ale zase je super, že se hnedka nedá :D honem pokráčko :-)

4 luida luida | 30. september 2010 at 21:54 | React

O můj bože! To je taková krása!!!! Že jim to už vyjde, viď? :-D
Honem další!!! :-D  :-D  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem