September 2010

Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe 85.díl

2. september 2010 at 12:08 | jAnČa & KiKi |  Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe
jAnČa & Kiki
Povídka beze jména
aneb
Zakázané ovoce chutná nejlépe
85. díl

Jenom odvrátí hlavu a já si povzdychnu. Sednu si za piáno a chytím jí za ruku. Otočí se na mě "Neměl by sis s ní nic začínat! Při první příležitosti tě podvede, znám jí" poučí mě.
"Proč bych si s ní měl něco začínat? Já mám tebe. Jí nechci! Je umělá!"
"Já jsem taky umělá. Akorát při výrobě došlo k problémům a z vysněných mír 90, 60, 90 vyšel tenhle zbytek" zašklebí se a ukáže na sebe.
Musím se usmát "Si krásná! Žádná umělotina. Prostě přirozená" chci jí políbit, ale uhne. "Budeš naštvaná ještě dlouho?"
"Možná. Chci, aby sis mě vážil a nemyslel si, že mě můžeš podvádět jak se ti zamane. Nejsem žádná tvoje hračka, se kterou si budeš hrát, když tě ty ostatní omrzí" řekne chladně.

Jeden Moment Ti Změní Život - Díl Čtyřicátý-Druhý

2. september 2010 at 12:05 | jAnČa & Wéja |  Jeden Moment Ti Změní Život
Jeden Moment Ti Změní Život - jAnČa & Wéja =)

Jeden Moment Ti Změní Život
Díl Čtyřicátý-Druhý

"Pane Bože, Joe, já už nemůžu, tohle bylo úžasný" vydechne Werča asi po třech hodinách neustálého milování. "Viď? Taky si myslím, sem prostě dobrej" usměje se Joe a políbí jí. "Zase si tolik nevěř, ono to taky není dobrý" praští ho Werča do ramene, až Joe zaúpí. Jenom na něj vyplázne jazyk a zaleze si do sprchy. Když se Werča vrátí v kuchyni na ní čeká večeře. Jenom se usměje a s Joem společně povečeří. Joe si pak zaleze k televizi a Werča si jde dělat nějaké věci do školy, má teď před zkouškami a dost na to poslední dobou kašlala. Byla škoda vyletět hned v prvním ročníku na VŠ.

My two Chads

2. september 2010 at 12:04 | Wéja (=♥=)
Fotky z nové epizody:D
Já se tak těším na novou řadu!!! ;)
Charmed-Werisek-Us5.Blog.Cz

Hra života 1-2, 28.časť

2. september 2010 at 11:58 | Onka |  Hra života
"Dneska si to zvládla skvele." Pobozkal ma a ja som sa usmiala.
"Tie fanúšičky sú úžasné. Keď som videla moje meno na tom obrovskom papieri, takmer som sa rozrevala."
Joe sa chápavo usmial a prehodil si cezo mňa ruku. "Je to dokonalý pocit, ja viem. Len niekedy sú tie fanúšičky až príliš náruživé. Niekedy je to aj životu nebezpečné. Neviem, či mi to má lichotiť, alebo ma to má hnevať."
"To vieš. Vy muži nás niekedy privádzate až do šialenstva."
"A prečo teba nie?"
"Ja som vás najprv spoznala a až potom som si uvedomila, kto ste. Už som to brala inak."
"Chcel by som vidieť teba tak hysterčiť"
"Nechcel. Ver mi." Zasmiala som sa.
"Ale no tak. Prosím." Usmial sa a ja som sa zdvihla z gauča.
"Si si istý?"
Prikývol.

Název:D

2. september 2010 at 11:55 | Wéja (=♥=) |  Pár mých myšlenek..:-)
No, ten NÁZEV...fakt už nwm co mám psát:D:D
Jinak Ahoj!
Ako se vede? U mě fajně...teda dnešek je o mnohem lepší než včerejšek....neprší a dokonce svítí sluníčko!! Teda ráno se mi nechtělo vylézt z postele, strašná zima! Včera sem si vyprala kalhoty, které se mi ještě vůbec neusušily...takže sem neměla v čem jít, sem si vzala 3/4táky...a byla mi trošku zima, ale když sem šla a musela stát v autobuse bylo mi teplo. Ráda si v buse sednu:D Konečně sem si dneska vyřídila v bohušu(Bohumín xD) průkazku a odis, sem tak štastná!!! Konečně nemusím platit, prostě vejdu do busu a "Odis, konečná" a jdu dál. To se mi páči:D:D 
Jeli jsme s kámoškou busem odpoledne, ted...a fajně na mě svítilo slunko, jindy bych si stěžovala..., ale už mi to chybělo...samá zima, vlhko...na tvář mi svítilo sluníčko, fakt skvělý! Přitom sem poslouchala Nickovo Critical...no, boží:D
Dneska jsme byly ve škole do deseti, zítra mám 5 hodin a na 9! Pecka, ni..:D Vyspím se a budu brzo končit. Učitelka nám řekla, co máme za hodiny...ale rozvrh ještě ne, asi ho nemaj dodělaný. Zítra dvě hodiny s třídní, mě picne:D Dneska tam četla školní řád...nůůůda, sem poslouchala mp3:D A čmárala si, fakt k nevydržení. A pak říkala, kdy se kde pojede..a samý peníze. Kdo na to má? Potřebuju nový kalhoty a boty...řeknu ockovy at mi vybere z mého účtu, kde mi spoří....musím přece chodit oblečená. 
Brácha je dneska v práci, udělám si vepřový řízek...nějak to ještě vylepším a mám oběd. Pohoda, později budu psát...tak tu dneska možná budou dva díly TA...uvidíme. Nachystám si věci, nejprve si musím vytáhnout knížky...to mám všechno schovaný:D
Sem si včera zacvičila....bylo fajné, sem si řekla, že to budu dělat každý večer...jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží:D Ale musí, tuž!:D Se Simčou jsme si koupily ten odis a jdeme na bus a ona že musíme vyhazovat tolik peněz...a já, že by jsme chodili do školy pěšky...a ještě by jsme zhubly a koupily si super hadry, v zimě na kole:D Nj, my kutíme:D Všechno stojí peníze, no.
No, vypsala sem se, jak vidím:D Přidám pár článků a idu si vařit.
Zatím...

Joe s Rileym

2. september 2010 at 11:36 | Wéja (=♥=) |  Joseph Jonas
No, jak jim to sluší...čačinové
Charmed-Werisek-Us5.Blog.Cz

Together Again – 135)Nový začátek...

1. september 2010 at 20:06 | Wéja (=♥=) |  Together Again
Together Again By Wéja
Musíme Joa trochu podusit :P
Together Again - 135)Nový začátek...
Musím říct, že Joeova náhla změna chování byla příjemná..., že by ho fakt, že bude táta změnil? Doufejme.
Dojedu k mámě, vytáhnu kufr a dotáhnu ho ke dveřím. Zazvoním a chvíli čekám. "Ahoj zlato, pojd" pozve mě dál, aniž by si všimla kufru za mnou. "Na co kufr?" konečně si všimne. "Odstěhovala sem se od Joa. Nemohla bych u tebe na chvíli bydlet?" zeptám se. "Och, samozřejmě zlatíčko" objala mě máma a pomhla s kufrem. Kufr jsme zabydlely v mém pokoji, který máma nechala udělat...kdybych přijela na návštěvu na noc..., ted tady budu nocovat každý den. Přesuneme do obýváku a posadíme se. "Tak co se stalo?" "Joe přijel a měli jsme si promluvit. Takže přišel, ale začal na mě ječet, protože zjistil nevím odkat, že chodím s Nickem"

Jeden Moment Ti Změní Život - Díl Čtyřicátý-První

1. september 2010 at 20:00 | jAnČa & Wéja |  Jeden Moment Ti Změní Život
Jeden Moment Ti Změní Život - jAnČa & Wéja =)
Jeden Moment Ti Změní Život
Díl Čtyřicátý-První

Když dorazí k Jonasům, je už celkem šero. "No Nicku, kde jsi? Tak moc sem se o tebe bála" přepadne je ve dveřích Deniss. "Mami" sípe Nick a snaží se dostat s pevného mateřského sevření. "Chtěl bych žít, prosím, pusť" zaprosí a Deniss ho pustí. "Promiň zlato, jenom sem o tebe měla strach" objasní svojí starost. "Byl sem s Lily, nemohlo se mi nic stát" usměje se Nick a obejme Lily kolem pasu. "Ahááá, to sem, ale já nemohla tušit" zasměje se Deniss "Moc Vám to spolu sluší" rozplývá se nad novým párem. Nick si jenom povzdychne "Mamkooo, může tu Lily spát? Prosííííím" zakňučí Nick "Samozřejmě, že může, je jako naše" mrkne na ní Deniss a Lily trochu zčervená. "Jsi skvělá!" vykřikne Nick a rychle obejme svojí mamku.

Together Again – 134)Konec téhle etapy...

1. september 2010 at 19:55 | Wéja (=♥=) |  Together Again
Together Again By Wéja
Koťata, mám napsaný ještě jeden díl, ten bude později :P
Together Again - 134)Konec téhle etapy...
"Sbalím se a odejdu k rodičům" řekl Nick a začal se balit. "Pak ti zavolám" Vstanu a začnu se oblékat. Po chvíli se dotkne mých nahých boků, polekaně se otočím "Co když nezavoláš?" zašeptá. Chytnu jeho tvář do dlaní a políbím ho. "Zavolám!" řeknu.
Nick po chvíli odejde a já se připravím na Joeův příjezd.
Právě když jsem si nalévala džus do sklenice, uslyším bouchnutí dveří. Joe je tady.
Se sklenicí v ruce dojdu do chodby, uvidím tam jeho. Tašku si odkládá na zem, pak si mě všiml "Ahoj" vydechl a změřil si pohledem. "Tak si tady" řeknu a dojdu do obýváku. Sednu si na pohovku a napiju se.

Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe 84.díl

1. september 2010 at 19:52 | jAnČa & KiKi |  Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe
jAnČa & Kiki
Povídka beze jména
aneb
Zakázané ovoce chutná nejlépe
84. díl

"No to je dost!" zhodnotí Jason. "Tak na co se budeme koukat?" zeptá se nás Nate, když dorazíme do obýváku. "Ovce vyber něco" pobídne mě. Mia ho praští pěstí do ramene. "Říkala jsem ti, že mu tak říkat nebudeš!" zamračí se na něj.
"Ovce, na filmy nekoukají, takže to nechám na Vás"
Kluci dostanou strašnej záchvat smíchu až z toho Jason spadne z gauče. "No zase tak vtipný to nebylo" zhodnotí Mia a odejde do kuchyně.
Jdu za ní "Copak?"
"Nic. Co jsi řešil s Charliem?" zeptá se a strčí popcorn do mikrovlnky. Opře se zády o kuchyňskou linku a čeká co ze mně vypadne.
"Můj telefonát s mámou"
"Aha fajn"

Ceny pro mě ;)

1. september 2010 at 16:04 | Wéja (=♥=) |  BLOG
Jůů, Wéja dostala od Megnik* ceny, ty názvy ani nevyslovím:D:D Ale moc se mi to páči:D:D
Děkuju

Jeden Moment Ti Změní Život - Díl Čtyřicátý

1. september 2010 at 15:59 | jAnČa & Wéja |  Jeden Moment Ti Změní Život
Jeden Moment Ti Změní Život - jAnČa & Wéja =)
Jeden Moment Ti Změní Život
Díl Čtyřicátý

Lily naopak Joeovo gesto lichotilo, byla ráda, že už se na ní nedívá skrz prsty. Werča zase žárlila, stejně jako Nickovi, se jí nelíbilo, že se k ní Joe chová takhle hezky a na ní přitom štěká. "Pojďte na horskou dráhuuuu!!!" zaprosí Frankie. "Já myslím, že bychom mohli, já jdu teda určitě" usměje se Lily "Já jdu taky!" vykřikne Joe radostně a na Lily se usměje. "Jdeme myslím všichni" řekne Nick a obejme Lily majetnicky kolem pasu. Odvede si jí kousek stranou "Musíš se na něj tak smát?" vyčte Nick Lily "Co je? Jenom sem se snažila být milá" pokrčí rameny. "To sem viděl" odfrkne si Nick. "Přestaň žárlit, miluju jenom tebe" zašeptá Lily Nickovi do ucha. "Dobře" přikývne Nick a políbí jí na rty. Všichni se tedy přesunou na tu dráhu. Nick s Lily sedí spolu, Dani s Kevinem, Frankie se roztahuje sám a Joe sedí s Werčou.

Přitel mojí nejlepší kámošky? 19.díl- The End

1. september 2010 at 15:55 | Mary |  Přítel mojí nejlepší kámošky?
Ahoj. Vím, že jsem celé prazdniny nenapsala nic a ted je poslední díl. Ale nějak došly nápada. Nevím co to se mnou je. Docela mě to mrzí. Bavilo mě to psat a pak číst komentáře. A ted prostě nevím co dal psat... Ukončila jsem to tak že kdyby mě něco napadlo bych mohla psat druhou řadu. Ale to nevím. Prostě uvidím časem jak se to vyvrbí. Snad se nebudete zlobit. Pa vaše Mary

19.díl
O DVA MĚSÍCE POZDĚJI

S Demi jsme se usmířili druhý den navratu z New Yorku a stali se znás zase nejlepší kámošky. I když to Seleně ze začátku vadilo. Ale když zjistila, že se jí nesnažím Dems přebrat tak byla v pohodě a skamaradili jsme se. Díky škole jsem na ně neměla moc času. Byla jsem ráda, když jsem došla domu a lehla do postele.Ted před vánoci nám ve škole davali zabrat kvůli vánočnímu vystoupení. A s Joem? S Joem to šlo skvěle. Začali jsme spolu chodit a klapenám to. Jsme oba zamilovaný a štastný. Nikdy jsem nepoznala takového člověka jako je Joe.. On mě dokáže vždycky rozesmát. Vztah s Joe se zdál jako ten nejlepší nápad. Dokud nepřišlo....

THE END

I am so angry!:D

1. september 2010 at 15:50 | Wéja (=♥=) |  Pár mých myšlenek..:-)
Čau!:D Co škola? U mě dobrý, jen mě sere to blbý pršivý počasí!:D:D
Chci tu napsat jak jsem naštvanáááá:D:D Jak blbá jdu si vyřídit průkazku na studentskou slevu, čekám v řadě, která se postupně zvětšuje a ten pakoš co tam pracoval na stanovišti, že ve tři zavírá...prostě to znamená, že ji nemám potvrzenou a zítra jedu za celé jízdné...
Jako by nemohli o hodinu nechat otevřeno, je začátek školy a každý potřebuje průkazku kvůli jezdění do školy...když sem tam byla po škole, byla tam horda lidí. A ráno je tam od 9, tak nic...bych se na to vysrala...a ještě sem šla v tom posraným počasí:D Už mě jebe:D 
Poslouchám Tomáška Kluse, jeho krásný chraplavý hlásek:D:D...Ten mě klidní:D
Ale fakt...furt prší, nebo je nachráno:D Člověk je z toho může zvencnout:D No, asi něco přidám...ff nebo tak a půjdu psát TA...dopsat rozepsaný díl, tu hádku:D:D Muhaha:D
Zatím...
EDIT: Luido, fakt jo? SLunko? Hovnooo:D:D Nevěřííím xD!!!

Together Again – 133)Je zpátky!

1. september 2010 at 14:28 | Wéja (=♥=) |  Together Again
Together Again By Wéja
Together Again - 133)Je zpátky!
Odejdu domů a tam nikdo není, zřejmě Doms někde šla. Udělal sem si popcorn a koukal na fotbal.
Uprostřed hry jsem slyšel bouchnutí dveří. "Konečně si doma, kdes byla?" houknul jsem. "Taky tě zdravím" ušklíbla se. Šla ke mě a líbla mě na rty. "Byla jsem u mamči, pokecali jsme o miminu a tak" odpověděla. Přisedla si ke mě, rukou jsem ji objal okolo ramen. "Koukáš na fotbal" usoudila. "Kdo vyhrává?" zeptala se. "Před chvíli Ukrajina, ale ted Kopaniny" odpověděl jsem. "Fakt?" nevěřícně se na mě podívala. "Ne, vůbec nevím kdo hraje...jen křičím, když daj gól" odpovím. "Aha...a hele kde máš Elvise?" zeptala se. Ted jsem musel i já zapřemýšlet. "U rodičů zřejmě" "Zřejmě? Ty to nevíš? A to si říkáš pániček?" ušklíbla se. "Nemáš moc otázek?" ušklíbnu se já.

Upozornění!

1. september 2010 at 12:12 | Wéja (=♥=) |  Pár mých myšlenek..:-)
Čauky, dneska je poslední dne, kdy se můžete zapsat do kontroly Affs, nechám to do večera.
Adresa je nahoře v boxu.

Hra života 1-2, 27. časť

1. september 2010 at 11:57 | Onka |  Hra života
Celý ten večer som nervózne sedela na sedačke a obhrýzala si nechty.
"Ah, Simonka." Prišla ku mne Denis a ja som sa posunula. "Netráp sa už toľko, niečo vymyslíme. Neboj sa."
Jej chlácholiace reči som so stopercentnou úspešnosťou ignorovala.
Prikývla som, aby som sa jej zbavila a mohla sa ďalej mučiť v myšlienkach.
Joe prišiel do obývačky a ja som od podlahy neodtrhla ani pohľad.
"Zlato," Zašepkal, kľakol si predo mňa a ruky položil na moje kolená.
Ďalej som sa pozerala zadumaná pred seba. Bola som veľmi nahnevaná. Ale nie, na niekoho konkrétneho. Bola som nahnevaná na osud ako taký. Niekto tam hore si na nás musel pekne zasadnúť.
"Pozri sa prosím na mňa." Zdvihla som pohľad a pozrela mu do očí.
Doma si zložil slnečné okuliare a rodičom klamal, že monokle má z pádu. Nechcem byť protivná, ale jeho rodičia sú prototyp naivnosti.
Videla som mu v očiach smútok. "Simona, prosím ťa netráp sa. Ja viem, že je to asi nemožné, lenže až má byť toto náš posledný týždeň, tak si ho prosím ťa naplno užime. Trápenie nám vôbec v ničom nepomôže! Chcem byť s tebou čo najviac ako sa to dá."
V tej chvíli som mala chuť naňho zapľuť. Prečo posledný týždeň? Toto nesmie byť posledný týždeň, ale uvedomovala som si, že má pravdu.

1.září

1. september 2010 at 6:47 | Wéja (=♥=) |  Pár mých myšlenek..:-)
Ahooojda:D Jsem oblečena, upravena a mám ještě tak 25 minut xD S kámoškou jeho autem do školy, včera večer mi psala...a proč ne?:D venku je hnusně, fajně autíčkem...a snad budem ve škole mín jak hodinu a pak rychle na bus, aby mi neutek...to bych byla doma okolo půl 10. 
Jop, včera večer...před spaním..bylo asi tak 22.30 jsem ještě psala TA, nevěděla sem co, ale nakonec sem ten díl napsala...později tu bude ;-) 
Myslela sem, že usnu..., ale blbost...blížila se půlnoc a já nemohla usnout!:D Pak sem nějak usla a vždycky se budila, ale pak hned usla:D A když mi zvonil budík...tak sem v pohodě otevřela oči a vstala...
No, ted je 6.45...7.05 vypínám PC a jdu před barák kámošky....v čase 7.15 pojedem do školy, těším se na pár lidiček, co sem dlouho neviděla...
No, já idu...juknu na pár stránek.
Víte, že maj dneska narozky dvojčata Kaulitzovi? Jooo:D 1.září:D I má kámoška Nikol:D
No, přeji vám hodně štěstí při prvním školním dnu...vlastně sem četla že slováci maj dneska svátek, mršky:D
Zatím...
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem