May 2010

Přítel mojí nejlepší kámošky? - 16.díl

31. may 2010 at 22:55 | Mary |  Přítel mojí nejlepší kámošky?
Omlouvám se, ale poslední dobou nemám moc naladu na psaní. Byla jsem celkem ráda, že jsem napsala aspon tohle..:D:D Něják mi došla fantazie..:D Snad se zase objeví...:D Doufám,. že se vám to bude libit! Pa vaše Mary

16.díl
"Chceš něco k pití?" zeptám se ho, když si sedne na sedačku. "Ne, díky." usměje se. Sednu si na sedačku co nejdal od něj. Joe zvedne obočí a koukne se na tu vzdálenost mezi námi. "Joe." začnu. "Dneska opravdu naladu si s někým povídat. Chci zalest do postele a být tam." kouknu se na něj se slzama v očích. Přisune se kě mě blíž a pohladí mě po zádech. "To bude dobrý. Uvidíš. Já věřím, že se s Demi budete zase bavit." snaží se mi zlepšit náladu. "Nejde jenom o tom s Demi. Jde o všechno co se mi v poslední době stalo. Dneska jsem musela odejít z treninku, protože se mi trochu zatočila hlava kvůli tý nehodě. A ještě ten chlápek.." "Počkej? Jaká nehoda?!?" starostlivě se na mě podívá. "Ale jenom jsem včera měla menší nehodu. Trochu do mě narazil jeden chlap. Uhodila jsem se do hlavy a mám asi menší otřes mozku. Nechapu to jenom se mi trochu zatočila hlava co je na tom? Nic mohla jsem trenovat dál." rozčíleně rozmáchnu rukama. "Mělě by jsi odpočívat." domlouvá mi. "Já nechci odpočívat. Chci něco dělat abych na to všehno zapoměla. Tancování je pro mě důležité. Příští týden máme vystoupit. Tak musíme trenovat, aby jsme vyhráli." "Já myslel, že nepotřebuješ vyhrávat." "Když soutěžím v klubu, tak ne. Tohle je pro mě důležité." vysvětlím mu. "Jo jasně." odpoví. Kouknu se na něj a povzdychnu si. "Co? Jo jasný..ehm asi ti tady překážím. Já půjdu." zvedne se. "Ne nechod. Nechci tady být sama." chytím ho za ruku. "Tak dobře." usměje se a sedne si zpátky. "Tak co chceš dělat?" zeptá se. "Nevím jak ty, ale já si dám tu čokoladu co jsi mi přinesl." rozbalím jí a vezmu si kousek. "Chceš?" nabídnu mu. "Ne, díky." usměje se. "Jak myslíš, ale za chvíli už nebude. A budeš mít smůlu." opřu se a věnuju se čokoladě. Joe mě s usměvem pozoruje. "Páni ty umíš rychle snís čokoladu." zasměje se. "Říkala jsem, že za chvili nebude." usměju se. "Máš tady čokoladu." ukáže.

Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe 67.díl

31. may 2010 at 22:53 | jAnČa & KiKi |  Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe
Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe
Povídka beze jména
aneb
Zakázané ovoce chutná nejlépe
67. díl

Minulý díl: Jenom se s Miou usmějeme a jdeme spolu dolů, když v tom se ozve zvonek a Mia nadskočí. "Klid, to bude dobrý" "Dobrý den pane Seane, pojďte dál. Já jsem Kevin Jonas st. otec Nicka, velmi rád vás poznávám" slyšíme od dveří
Chvíli je ticho "Ano jistě taky mě těší" ozve se Miin táta a vejde do dveří. "Mio?" zavolá na ní a ona se na něj otočí. "Tatíííí" zakřičí. Rozeběhne se a skočí mu do náruče. Musím se usmát. Dělají jako kdyby se neviděli dvacet let.

67. díl

"Nicku běž pomoct mamce do kuchyně" vyžene mě táta
"Proč?" zeptám se nechápavě
"Protože jsem to řekl" řekne táta, radši nic nenamítám. Mamka mi dá nějaký chlebíčky, ať to odnesu.
Položím je do obýváku na stůl. Na pohovce tam sedí Dominic s mým tátou a o něčem zarytě diskutují. Mamka se k nim po chvíli připojí. Mia stojí u schodů a pozoruje je. Jdu za ní. "Vidíš to co já? To není normální. Oni se spolu normálně baví..a smějou. Týden jsme pryč a z nich jsou nejlepší kámoši. Svět se zbláznil" zakroutí Mia nevěřícně hlavou a dál pozoruje naše táty.
"Koukám jako blázen, ale je to dobře. Pořád lepší, než kdyby se pozabíjeli" Obejmu jí kolem pasu "Chceš odvést za klukama? Tady to vypadá na dlouho"
"Počky, ale mohli bychom jet za Alexem kvůli tomu songu, vezmeme i tvoje bráchy a moje tam taky svoláme, stejně tam musí být. Ty jo budu tam jediná holkama mezi samejma pubertálníma výrostkama, super" zakření se Mia a dojde si zatelefonovat.

"Joe, Kevine, jedem" zařvu na ně a ty se rychle seběhnou u dveří
"Kam se jede?" zeptá se zvědavě Kev "Jo bude mejdan?" zeptá se Joe. Zapomněl jsem podotknout, že Mona s Daniell už byli pryč.
"Ne jedeme k Alexovi, příjdou tam i Miiny bráchové. My jsme s Miou složili písničku, tak jí chcem nahrát a chcem Vám jí přehrát"
"Oooooo" vzdychnou oba naráz. "Takže budeme mít nějakej pořádnej zamilovanej slaďák super, fanynky nám budou padat k nohám. Né, že by nám teď už nepadaly" zasměje se Joe.

Together Again – 34)Další hádka

31. may 2010 at 15:24 | Wéja (=♥=) |  Together Again
Together Again (2. řada "Léto, tak jak má být")
Dneska psát už nebudu, musím se jít učit:)

Together Again - 34)Další hádka
Dojím si večeři a odejdu do pokoje. Za celý den jsem unavená, lehnu si do postele a za chvíli přiběhne ke mě na postel Burák. Pohodlně si lehne vedle mě. Spolu usínáme.
Když se ráno vzbudím je mi nějak líp. Vstanu a a jdu dolů na snídani. Pomůžu mámě s její přípravou. Najím se, převleču a zajdu s Burákem ven. Dojdu s ním do parku ať se vyvenčí a proběhne. Odepnu mu vodítko a sednu si na lavičku. Plně nastavuji tvář slunci, které přímo září. Další slunečný den, pomyslím si. Otevřu oči až tehdy kdy uslyším zvuku. Někdo si ke mě přisedl. "Krásné ráno, co?" poznám ten hlas. "Jo to je, jak je?" zeptám se. "Dobrý, co ty?" "Ale jo jde to" usměji se. Očima najdu Buráka jak si hraje s Elvisem. "To je poprvé co jsem tě tu viděl s Burákem" řekl překvapeně Nick. "No, já na něj trochu kašlala víš, takže mu to vynahrazuji. Včera jsem s ním byla na louce...řekla bych pár hodin. Domů jsme přišli unavení" zasmála jsem se. "Aha, jasně...taky se snažím být s Elvisem co nejvíc, je to super pes" "Jo to jsou" usměji se. "Co budeš dnes dělat?" zeptal se. "Nevím...něco podniknu s Burákem...zase půjdem na louku si zaběhat...byla tam sranda." Odpovím. "A co Joe?" zeptal se. "Nic, statečně ho ignoruji" "Mluvil jsem s ním, říkal, že mu nezvedáš hovory" "Dobře mu tak, už mě to prostě nebaví. Věčné hádky, nechce se mi to pořád řešit" "Dáváš mu pěkný kapky a to se mi líbí" zasmál se Nick. "Občas se chová fakt jako blbec...tady to vidím" řekl. "Nebudem se bavit o něm, ne?" navrhnu. "Ne nebudem" "Co budeš dělat ty?" zeptám se tentokrát já.

Paper Magazine 13th Annual Beautiful People Issue Celebration

31. may 2010 at 11:56 | Wéja (=♥=) |  Adam Lambert
No nesnědli by jste ho?:D Totálně vrrrrr:D:D
Charmed-Werisek-Us5.Blog.Cz

24.5. 2010 - 30.5. 2010

31. may 2010 at 11:50 | Wéja (=♥=) |  BLOG
Navstevnost za minuly tyden (24.5. 2010 - 30.5. 2010) je:
Pondeli: 402
Utery: 406
Streda: 414
Ctvrtek: 390
Patek: 397
Sobota: 446
Nedele: 471

Celkem: 2926
Děcka idu psát:) Dneska se musím učit...chápete...učit, hnus!:D Pedinu a Sph:D zejtra budem psát...maras!:D
Zatím...

SECOND CHANCE 21.

31. may 2010 at 11:45 | Nikki |  SECOND CHANCE
Čáu! Jaké to asi je vidět své dvojče, o které jste přišli pár hodin po narození? Je někdo, kdo to ví... Tak čtěte! I <3 U

Nikki

SECOND CHANCE 21.

NIKKI
"Takže, Robbie…víš co? Řeknu ti to na rovinu. Nedávno mi máma řekla, že mám dvojče. Brášku. Tak jsem jela do londýnské nemocnice Green Forest, kde jsem se 5. května 1993 narodila. No, a tam mi řekli, že žije v dětském domově v New Jersey, tak
jsem se sebrala a jela tady k Nickovi, který mě vzal sem, do Trentonu. A myslím si…teda spíš vím, že jseš můj ztracený bratr."
Rob mlčel. "Mohli byste nás chvilku nechat samotný?" prohodil po chvíli k Nickovi a Maddie. Ti se hned beze slova zvedli a šli.
"Narodil jsem se v Green Forest. Před šestnácti lety, ve stejný den jako ty," řekl tiše. "Celý život jsem přemýšlel, proč mě máma asi dala pryč. Když mi bylo deset, našel jsem tenhle dopis," vytáhl z kapsy několikrát přeložený papír. "A zjistil jsem, jak byla mladá, že na to všechno byla sama, když ji můj takzvaný otec pustil k vodě. Věděl jsem, že ji rodiče kvůli mně a mojí sestře vyrazili na ulici. Ano, věděl jsem, že mám dvojče, protože jsem stále cítil, jakoby mi chyběla polovina těla a duše.
Máma v dopise psala, že mě obě milujete a doufáte, že najdu lepší domov. Lidi tady se o to hodněkrát pokoušeli, ale kdykoli
mě někomu svěřili, choval jsem se příšerně. Nechtěl jsem, aby mě někdo adoptoval."
"Proč ne?" divím se.

Together Again – 33)Ignorace

30. may 2010 at 20:28 | Wéja (=♥=) |  Together Again
Together Again (2. řada "Léto, tak jak má být")
Nechtěl někdo náhodou nový díl ještě dnes?:D No, tady je. Čerstvě dopsaný:)
Together Again - 33)Ignorace
"Neměl bys jít za Marťou nebo tak? Nechci tě zdržovat" vyhrknu po chvíli. Vyklouznu z jeho sevření a setřu si mokré tváře. "No, vlastně měl..., ale já ji zavolám. Nevypadáš moc dobře" podívá se mi do očí. "To nebudu ani za hodinu. S tímhle se musím poprat sama. A je mi trochu lépe. Děkuji ti za to, žes přišel, ale nemůžeš se o mě starat." Řeknu upřímně. "Tak dobře, půjdu" řekne nakonec. "Slibuji ti, že až ho uvidím seřvu ho jako malýho spratka" řekne Nick, když odchází. "Nicku to nedělej...to je naše věc" uklidňuji ho. "Nemá právo na tebe křičet" "Já vím" uznám. "Tak běž a pozdravuj Marťu ode mě" hraně se usměji. "Dobře, ahoj" objal mě a odešel. Šla jsem do koupelny a zapla sprchu. Ze šuplíku si vytáhla spodní prádlo a zalezla si do sprchy. Zvykla jsem si na horkou vodu a užívala si ji. Vypla vodu a zabalila se do ručníku. Vlasy si zamotala do ručníku. Oblékla se do spodního prádla a na sebe župan. Sejdu dolů a posadím se ke stolu.

Nová proma 2, série

30. may 2010 at 19:18 | Wéja (=♥=) |  PhoTos,Videos J.O.N.A.S
Nevím jistě jestli tyhle fotky tady jsou..., ale řekla bych, že ne.
Charmed-Werisek-Us5.Blog.Cz


He Can’t Never Love You Like Me Dějství Třetí

30. may 2010 at 19:05 | jAnČa |  He Cant never love you like me
He Cant never love you like me

He Can´t Never Love You Like Me

Dějství Třetí

Strašně moooc díky za komenty, jste skvělí!!!! Kuju..:-*


Mamka, bliká zběsile na displeii telefonu. Jenom se ušklíbnu. "Promiň, Andy tohle musím vzít" zopakuju svůj omluvný pohled a přijmu hovor. Otočím se k Andy zády a kousek poodstoupím. "Nicku, zlato kde jsi? Už musíme jet domů" oznámí mi tuto velmi radostnou novinu. "Mami, teď? Proč? Vždyť je brzo" zakňourám. "Brzo? Je půl jedné v noci" objasní mi. "Už?" vyjeknu a kouknu na hodinky. No jo, mamka má pravdu! "Mamíí, ale já ještě nechci domů, ještě chvíli" zaškemrám jako malé dítě, když nechce jít z pískoviště. "Ty nechceš ještě domů?" zeptá se mamka překvapeně "Vždyť si sem vůbec nechtěl jít a byl si z toho celý otrávený a teď tu chceš zůstat? Co se děje?" ptá se zmateně. "Nic, jenom tu chci ještě chvilku být, jenom malou chvilku, prosíííím" znovu zakňučím. "Nicku promiň, ale nejde to. Táta už tu vyšiluje musíme jet. Přijď zpátky do sálu ke vchodu, děkuju" rozloučí se mamka a položí mi telefon. Néé to není fér. Ještě jsem se nedočkal své vysněné pusy, nemůžu odejít. Otočím se "Andy já…" začnu, ale ejhle není tady. Takže se té své pusy už ani teď nedočkám, super. "Andy?" zkusím na ní zavolat, ale neozve se, ani mě to nepřekvapuje. Sakra! Sakra! Sakra! Proč jsem jí já debil nepolíbil hned? No ano protože jsem debil! Bože! Měl jsem tolik šancí jí políbit a promarnil jsem je. Já jsem takovej vůl! Otočím se na podpatku a naštvaně se vracím zpět do sálu, přitom stále myslím na Andy. Na její úsměv, její oči, vlasy. Její hlas se mi stále ozývá v hlavě, asi jsem se zbláznil. Ano zbláznil! Jsem poblázněn a kouzlen zároveň. A to jednou jedinou dívkou Andy … vlastně ani nevím její příjmení.

Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe 66.díl

30. may 2010 at 19:04 | jAnČa & KiKi |  Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe
Povídka beze jména aneb zakázané ovoce chutná nejlépe
Povídka beze jména
aneb
Zakázané ovoce chutná nejlépe
66. díl

Minulý díl: "Nedal jsem tě předtím a nedám ani teď. Ale vstávej, ju?"
Mia se usměje a vyskočí z postele. Otevřu dveře od pokoje a natlačím jí na futra. Pořádně jí políbím a pak ruku v ruce sejdeme dolů.

66. díl

"Koukejte, kdo se nám vyspinkal?" řekne Joe. "Joe nech jí. Pojď držím ti místo" okřikne ho Frankie a tahá Miu vedle sebe "A co já Frankie? Přece jenom je to moje holka" zeptám se. Frank se na mě jenom podívá a prohlásí "To se ještě může změnit. Já mám Miu rád a až budu velkej, tak si jí vezmu.
Mia se na něj podívá a pusa se jí samovolně otevře. "Franku! Přestaň o tomhle už jsme mluvili" okřikne ho táta a Frank jí pustí.Sedne si na svoje místo u stolu. "Aby ti do té pusy nevletěla moucha" zavtipkuje Joe Miiným směrem. Ta jako, když se probudí z transu. "Ehm..no radši bych měla jít. Musím se podívat domů"
"Kam bys chodila? Táta pro tebe přijede, všechno jsem domluvil. Přijede v 8 takže večeři stihneš" řekne táta a nám s Miou spadne čelist.
"No co co co. Nekoukejte na mě jako na blázne a konečně si sedněte k tomu stolu" vyzve nás táta se smíchem. "áá Mio konečně jsi zpátky" přijde k nám Mona.
Mia se na ní otočí a znovu jí spadne čelist. "Co..co..co" začne koktat a přitom ukazuje na její hlavu. "No co nechala jsem se obarvit" řekne prostě a usměje se"Na..na na černo? P-proč p-pro boha? Vždyt ta blonďatá ti slušela" koktá dál Mia "To je možný, ale mě už to nebavilo. Chtěla jsem změnu" řekne Mona rázně. "Vypadáš jako emocuc" prohlásí Mia "Náhodou, mě se to líbí!" řekne hrdě Joe a posadí si Monu na klín. Ta ho za odměnu políbí na tvář."Hmmm!" zabručí Mia.

Dance Jonas Dance

30. may 2010 at 19:02 | Wéja (=♥=) |  VidEos JONASbROS!:*
Kluci paří...ha ha:D

Zdroj: Pinkberry

Together Again – 32)Má to cenu?

30. may 2010 at 17:48 | Wéja (=♥=) |  Together Again
Together Again (2. řada "Léto, tak jak má být")
Slibovala jsem nový díl dnes? Slibovala, tady je:)

Together Again - 32)Má to cenu?
"To teď není důležité" řekl "Proč ne? Podle mě ano" řeknu vážně. Chtěla jsem vědět o co jde. Proč se tak chová. "Fajn řeknu ti to....hlídal jsem tě" řekne a já lehce otevřu pusu v úžasu. "Takže tys žárlil?" zeptám se s polknutím sliny. "Cože? Bože, ne!" vykřikne. "Tak proč si to dělal?" nechápala sem. "Protože jsem viděl jak se s ním bavíš a bál se, že se do něj zamiluješ" "Co?" vyhrkla jsem. "Nediv se tak, jo? Říkál jsem si...*Co když se do něj zamiluje na první pohled, a co pak Joe?* to by ho dorazilo fakt. A kdyby se to stalo...byla by to moje chyba . Už to chápeš?" "Jo, teď už jo" "Občas máme spolu s bráchy nějaké neschody..., ale nechtěl bych nikdy dopustit, aby kvůli mě ztratil někoho koho miluje." Řekne Nick. "Jo, chápu...to je od tebe pěkný" uznám. "Chráníš ho, pomáháš" "Jo, ale nikomu to neříkéj." Zasmál se. "Neboj....nechápu jak sem si mohla myslet, že žárlíš" zasmála sem se nahlas. "Vlastně..." zkouzl si ret. "Co?" uchechtla sem se. "Byla doba kdy jsem měl chuť se na tebe vrhnout, přiznávám" zčervenal. "Se nezdáš" uchechtla jsem se. "Víš měl jsem tě rád jako holku...ne jako kámošku, ale pak jsem poznal Marťu a úplně se to změnilo. Otočilo se to...a teď jsem s ní" usmál se. "Jo a já vám to moc přeji, to si piš" pohladím ho po ruce a usměji se. "Joe zítra odjíždí odpoledne domů" řekl Nick. "Fakt? Já myslela, že za dva dny." Řeknu překvapeně. "Joe přemluvil doktora, ale musí brát léky a odpočívat. Ten si to bude ještě užívat *Přines mi to a to*. Pamatuju si, jak si zlomil nohu a nenaučil se s berlema. Byl ze mě otrok" vzdychl. Zasmála sem se. "Myslíš, že budeš znovu?" uchechtnu se. "No to vůbec" odmítl. "hele já půjdu, čau" "Ahoj" křikla jsem a odešla domů. Skočila si pod sprchu, umyla se a šla spát.

SECOND CHANCE 20.

30. may 2010 at 17:06 | Nikki |  SECOND CHANCE
Ahoj, lidi! Musím se pochlubit, včera jsem poprvý po osmi letech stála na bruslích. Rovnováha v klidu ale s ježděním to bylo horší. Furt se to rozjíždělo...a teď mě bolej nohy jak prase :-D Ale na holku, která se naučila chodit až ve dvou letech, je to velkej úspěch, chválím se a vím, že mám za co. :-D Teď k dílku: mám jen dvě slova - úžasná náhoda!

Love Nikki

SECOND CHANCE 20.

"Tak se měj, dej na sebe pozor, zlatíčko, jo? A pozdrav kluky."
"Jasně, čau mami!"
Chystám se do Anglie. Mámě jsem ale řekla, že jedu do L.A za klukama…musela jsem, protože chci najít svoje dvojče.
Vím jen to, jak se jmenuje a kde se narodil. Robbie asi ani netuší, že já existuju, ale musím ho najít.
Jak asi vypadá? Jaký je? Jak asi žije? Ví vůbec, že má sestru? Tohle všechno se mi honí hlavou, po celou dobu, co sedím v letadle. Přemýšlím o tom, i když procházím londýnskými ulicemi, až dojdu k nemocnici Green Forest.
Tak tady jsem se teda narodila. Tady jsem trávila první a zároveň poslední chvilku s mým bratrem.
"Promiňte slečno, můžu vám nějak pomoct?" Ze zamyšlení mě vytrhla vrchní sestra. "Ano, potřebovala bych si u vás něco ověřit," říkám rozpačitě.
"Tak pojďte se mnou do kanceláře," usměje se, a otevře mi dveře.
"Tak co byste ráda?"
"Víte, před šestnácti lety pátého května, tady prý jedna šestnáctiletá dívka přivedla na svět dvojčata. Jmenovala se
Molly Brownová. Říká vám to něco?"
"Ano, ano. Tehdy tady porodila holčičku, mám dojem Nicole. A chlapečka Roberta.
Poprosila nás, abychom mu našli dobrý domov. A pročpak vás to zajímá?"
"Víte, jsem Nicole Brownová. Mollyina dcera. Máma mi o Robertovi nedávno pověděla, a já chci vědět, jestli byste
mi na něj nedala nějaký kontakt."

CR2 - Wouldn't Change A Thing, Ukázka

30. may 2010 at 13:39 | Wéja (=♥=) |  VidEos JONASbROS!:*
Jako už chci ten film!!:D

Přijela babča, tak zatím!:D

Naskok :)

30. may 2010 at 13:36 | Wéja (=♥=) |  Pár mých myšlenek..:-)
Ahojky bobani:)
Dneska....za chvíli by měla přijet babča a děda brácha měl narozky no:D
Takže rychle přidám nějaké FF jestli sou na emailu:)
Přidám něco později. Jinak mám ze včerejška rozepsaný díl TA, musím to trochu promyslet a dneska bych díl dopsala a přidala.
Zatím...


Sám doma ne (1x15)

29. may 2010 at 23:52 | Wéja (=♥=) |  JONAS(CZ)vIDEOS

Together Again – 31)Kino

29. may 2010 at 23:26 | Wéja (=♥=) |  Together Again
Together Again (2. řada "Léto, tak jak má být")
Omlouvám se, že jsem dříve nepřidala díl, ale nechtělo se mi psát a seriál Angel mě fakt uhranul:D
Dílek věnuji mému zlatíčku Mikimu, krásnéj králík, který má dnes 4 roky. Taky holčinám co rádi čtou tuhle povídku :)
Together Again - 31)Kino
Právě když jsem snila, jak se vznáším na obláčku uslyšela jsem zvuky kolem mě. Z tvrdého spánku jsem přešla na lehký a registrovala každý zvuk, pohnutí....cokoliv. Ale když mi někdo zachrochtal do ucha, řekla jsem si Který blbec to byl? Otevřu jedno oko a nakrabatím obočí. "Co tady děláš?" zabručím a Nick se nevinně uculí. "Přišel jsem si pro tebe" ušklíbl se. Zavřela jsem oko a dále oddychovala. "Máme jít do kina s ostatníma a ty si tu chrápeš. Bude 9 pryč, vstáávej" zduchne do mě. "Vypadni, já spím jak vidíš...jsem unavená, padéj" ukážu na dveře pokoje. "Ne, spát můžeš potom...oblíkej se...uprav se, budeš to potřebovat" ušklíbl se znova. "Sklapni, kdyby sis nedal make-up každé ráno nevyjdeš z domu" "No, jasně" brouk. "A stejně bych tam byla jako páté kolo u vozu." "Nebudeš já ti někoho sehnal" řekl s laškovným úsměvem. "Nějakýho bezdomovce za rohem? Ne, díky" "Co blázníš...to bych tomu chudákovi neudělal." "Chceš pěst do tváře? Nebo co!" zavrčím a hodím po něm polštář. "tak jo, ale na pravou půlku tváře...z levé mám pěkně profil." Usmál se pyšně a podíval se do zrcadla. Kopnu ho do zadku a on spadne. "Šikanářka" zamumlá. "Fajn půjdu..., ale jen proto, abych se tě zbavila." Souhlasím a jdu se převléct. Obleču si ryflovou sukni, delší triko a tenkou mikču. Přečešu cop vlasů a upravím si namalované řasy. "Fajn, jdem" křiknu.

Fotky k novému shootu:)

29. may 2010 at 22:37 | Wéja (=♥=) |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Hošani fotěj novéj shoot, pár fotek:)
Charmed-Werisek-Us5.Blog.Cz
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem