October 2009

Top Secret! 8. Díl

31. october 2009 at 23:00 | jAnČa & KiKi |  Top Secret!
Top Secret! 8. Díl

No ehm co říct…asi tak, že mi trochu hráblo a neudržela jsem se…a trochu více jsem se rozepsala…takže tenhle díl je o Nickovi a Jess….only…. jAnČa

Jessica
Ve dveřích stojí Nick….to by nebylo nic tak zvláštního, kdyby na sobě neměl jenom ručník a z těch jeho mokrých kudrlinek by mu nekapaly kapky vody a ty mu dále nestékaly po jeho vypracovaných pažích a hrudníku. Bože co to plácám? Jess vzpamatuj se!!! Vždyť ho nesnášíš! Ale proč mi teda srdce bije jako splašené? To bude asi tím zdejším podnebímJ. "Ehm, ahoj, potřebuješ něco?" vytrhne mě po chvíli Nick z mého snění "Jo…jáá…." Začnu nesmyslně koktat no tak holka vzpamatuj se! Je to jenom chlap, BE COOL!!! "Mohl bys to prosím tě ztlumit? Není slyšet vlastního slova!" vyslovím svojí prosbu. Ehm, vyslovila??? Spíš dost zařvala, aby mě vůbec přes ten randál slyšel a prosbu? Nechtěla jsem ho náhodou seřvat a vynadat mu? Myslím, že JO! "Jo jasně promiň, počkej chvilku" řekne Nicku, zapadne do pokoje, ztiší ten kravál a vrátí se ke mně. "A je to!" prohlásí s vítězoslavným úsměvem na rtech. "Díky, tak čau" chci se co nejdřív vypařit "Ne počkej!" vykřikne a chytí mě za ruku "Nechceš jít dál?" zeptá se, se šibalským úsměvem "A proč jako?" odpovím mu otázkou a zkřížím si ruce na prsou, takovouhle reakci asi nečekal "No mohli bychom …..třeba…totiž…" začane koktat. Musím se smát, je tak sladkej, když je nervózní. Ne! STOP! Žádný sladkej, kyselej zní líp! Jo je kyselej!
"Hey! Není ti nic?" vrátí mě Nick zpátky na zem "Ne! Nic mi není. Kde jsme to přestali? JO už vím, právě si mi udával důvody, proč bych měla jít do tvého pokoje. Tak?" řeknu a mám co dělat abych nevybuchla smíchy "Myslel jsem, že bychom si mohli popovídat" řekne Nick svou myšlenku nahlas "Hmm a o čem bychom si měli povídat?" zeptám se znovu "Tak o všem možném, co nás zrovna napadne" "No já nevím" zaváhám "Nebo bychom si mohli něco zahrát" vykřikne další svůj nápad "Zahrát?" zopakuju s pozvednutým obočím "Samozřejmě ve vší počestnosti!" začne se Nick obhajovat při pohledu na můj výraz "Samozřejmě" prohlásím s mírnou ironií v hlase. "Tak?" zeptá se po chvíli ticha. "Dobře, dobře přemluvils mě" svolím a Nickův obličej se rozzáří. Hned mě chytí za ruku a vtáhne dovnitř.

Episode 18: Double Date

31. october 2009 at 22:22 | Wejísek |  PhoTos,Videos J.O.N.A.S
Fotky k nové epizodě JONAS....dneska jsem koukala na Halloweenský díl JONAS a to byl fakt výtlem jsem se upe smála...:D z Kevči si upe udělali prču!xD
Double Date.....říkám to dobře...je to Dvojité rande?....heh...:D

Press Conference in Panama(Videos)

31. october 2009 at 22:11 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Ahooooj....koukala jsem na takovou normální rodinku....fakt hustéj film,upe výtlem:D
Tedka se pokusím dopsat díl Záchrany....ještě mě čeká spousta práce!


Vy se na to budete koukat?...Já se na tyhle videa nikde nekoukám:D...stejně tomu prd rozumím XD

Joined us Angel 22

31. october 2009 at 22:02 | Terušik |  Joined Us Angel
Neúnavný boj o život sa začínal. Pri Vikine si človek musel
daťpozor...Bol to diabol. Snažila som sa optimisticky naladiť a tak
som siprispala. Vstala som o 1... Bola riadna kosa. Rodičia mi
vtedyodchádzali. Vbehla som do sprchy a nechala sa unášať hudbou.
No akonáhle som vyšla z kúpeľne, našla som si v izbe malý
darček. "Ááááá.."zapišťala som si. Vika sa mi hrabala vo
veciach. "Vypadni z mojejizby..." kričala som. Viku len tak myklo.
Zdesene na mňa vypúlila oči."Vypadni, lebo ťa vlastnoručne
vyhodím von oknom ako tú tvoju umelúmačku, a tá dobre
nedopadla..." bliakala som. Stála tam ako socha. Malasom pocit že tam
zamrzla. Pohla som sa k nej. Otočila sa a so strašnýmpiskotom sa
rozbehla preč. Chytila som sa za uši....Keď konečne bolapreč,
obliekla som sa a všetko ostatné....Kompletná som zbehla dole.Malá
sedela pre telkou a pozerala rozprávky.

Hra života- 14 časť

31. october 2009 at 18:06 | Onka |  Hra života
"A dúfam, že nemáš ani mobil." Vytrhla som kus trávy a šmarila som ho do kríka vedľa seba. "Mám." Oči sa mu rozžiarili, keď si spomenul na mobil. Oblapil si vrecko a vytiahol ho. Chvíľu doňho ťukal a potom si ho priložil k uchu. Začal si hrýzť do pier. Mala som pocit, že to zvoní už nekonečno. "Nick?" Oči sa mu zaiskrili. Chvíľu bolo ticho. "Ona o tom už vie." Pravdepodobne riešili to, že mu povedal Nick, a nie Nikolas, čím by spravil prešľap. "To teraz nerieš, my sme sa stratili.... V Lese... Nie, ja neviem...." Tak to im pomôže, že sme v lese. Keď les je to aspoň 5km štvorcových všade na okolo. Keď nás nájdu, budeme už len kosti. Odfrkla som si. "Daj mi ho." Natiahla som ruku po mobile. Zmätene sa na mňa pozrel. "Čo mu chceš povedať?" Prevrátila som oči. "Nepapuľuj a daj ho sem." Podal mi mobil. "K starším by si mala mať väčšiu úctu." Znova som prevrátila oči. "To si vydiskutujeme potom. Času bude dosť." Priložila som si mobil k uchu.
"Nick?"
"Raz si nebudem vedieť zvyknúť, že mi hovoríš takto." Povedal to smutne. Prišlo mi to ľúto.
"Nick, ja to už viem dlho." Jemne som šepla. "Ale ak nechceš, aby sme skončili ako archeologické nálezy, zdvihni zadok ,a poďte nás hľadať.
"Veď ideme, lenže kde ste?"
"žeby v lese?" Sarkasticky som sa ho opýtala.

Going on a Shoppingspree with her family - October 17th

31. october 2009 at 15:20 | Wejísek |  Selena Gomez
No nevím co přidávat,tak tady jsou nové fotky Seleny
Koukali jste na film Wawerly?....Já jo a je skvěléj,i mému bráchovi se líbí.
Opakuje se v 19.00

A já snad za to můžu? 2.díl

31. october 2009 at 14:50 | JonasciForever |  A já za to snad můžu?
2.Díl
….co teď budu dělat.''Nazdar Sindy'' řekne přísným tónem táta.''Tati já…''začnu.''Žádné tati! Co jsem ti řekl?''nenechá mě domluvit a začne dělat scénu. Nick na mě jen nechápavě kouká, tak pokrčím ramena a hodím omluvný obličej.''Snad jsem ti řekl, že ty na večírky chodit nesmíš a v tuhle dobu už by si měla spát''podívá se na hodiny a začne řvát.''No to sice jo, ale já mám snad taky právo na to se bavit'' nějak to obkecávám.''Sindy? Co se děje?'' vyptává se Nick.''Nic Nicku, to jen..''začne Sindy vysvětlovat.''Jaké jen? Sindy ty si utekla z domu na tuhle párty a nemáš tu vůbec co dělat''dodává její otec.''Cože? Sindy je to pravda?''zeptá se posmutněle Nick.''Já….''řeknu jen a sklopím hlavu.''Řekla si, že tvůj táta o tom ví a že ti sám řekl ať sem předeš a já vůl ti chtěl ještě pomoct'' vhodí mi Nick do tváře a naštvaně odejde.''Nicku, ale pochop mě''křičím na něj.''Já už jsem Tě pochopil, jen si užívat a získat Jonase''odpoví, ale dost nahlas, že se za ním otočí celý klub.''Hele tak to není'' jdu za ním, ale něčí ruka mi v to zabráni. Byl to táta.''Mladá dámo, ty už nikam nejdeš, možná tak domů a o tom si ještě promluvíme'' a na to už mě vede táta z klubu do taxíku.

JOE A DEMI SPOLU CHODÍ

31. october 2009 at 14:44 | Wejísek |  Joseph Jonas
ZackTaylor.ca officiálně potvrdil že Demi Lovato&Joe Jonas spolu chodí.

Demi a Joe byly na natáčení Camp Rock 2 v Torontu za posledních pár měsíců,
když jejich přátelství vytvořil nový směr ...
ZackTaylor.ca hovořil s jedním přátelem Demi, který říká:

" Šlo to pomalu. Vyrostli dohromady a nechceme nic zkazit. "

(Co si o tom myslíte?...Já jim to přeji,určitě budou šťastní,spolu jim to sluší...ale jen přece...nějak mit o ubralo náladu,představa že Joe bude zadaný.......No)

Pomalá verze Tonight!

31. october 2009 at 14:42 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Jou tenhle song bude na Nickovém cedlu.....pomalá je fakt úžasnáá...!

Guadalajara, Mexico - 10/30

31. october 2009 at 14:41 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Četly jste že Joe a Demi spolu fakt chodí?je to potvrzený....
Já jim to přeji,ale jen přece...nějak mě to zesmutnilo...:(
Fotky....

Šance je jedna ku milionu 1.díl

31. october 2009 at 14:14 | kikikaja |  Šance je jedna ku milionu
Ahojík, tak je tu new ffka....snad se vám bude líbit....je tu prní dílek.....napište komenty ať sou jakékoli..........:-)děkuju předem


''Come to England'', píšu na livechat na facebooku. Ach jo doufám, že si to přečtou, když je to nepravděpodobný. No nic no. Jdu si lehnou hned po tom co livechat skončí. Ještě si něco pustím do sluchátek………a za chvíli o sobě nevím.
Jo já se vám zapomněla představit. Jmenuji se Alex a strašně ráda zpívám a hraji na kytaru a bicí. To jsou moje lásky. Jenže jsem ještě neměla šanci někde předvést. Strašně bych si přála prorazit, ale co nadělám.Bydlím v Anglii, přesněji v Londýně. Jo jinak je mi 16 a 23.prosince mi bude 17. Mám hnědé vlasy a oči. Jsem celkem hubená a hodně střelená, nikdy nepokazím srandu a umím se sama sobě zasmát. Jinak mám starší sestru jménem Petru, které je 20 a s kterou si hodně rozumím. Mimochodem, taky miluje Jonas Brothers. To je super. Mě se nejvíc líbí Nick a Petře Kevin. Jsme to, ale dvojka. A asi si říkáte co Joe? Toho miluje moje nej kami Linda, s kterou skládáme písničky a pak k nim vymýšlíme melodii. Já na kytaru a bicí a Linda na klávesy. Je to bomba. Dneska si máme sejít u nás a natočit naše písničky (máme menší nahrávací studio=taťka ) a vypalit je na cd a poslat Jonaskům, třeba s toho něco bude.
Crrrrrrrrr….. slyším jak někdo zvoní. To bude určitě Linda a taky že je.''Ahoj'' řekneme naraz a obejmeme se.''Tak jdem na to??'' zeptám se.''No jasně,'' odpoví a jdeme pomalu do našeho ''studia''!!! Tam nahráváme až do noci naše písničky. Jejich asi okolo 15 a plus jedna bonusová (od kluků písnička přezpívaná od nás=WYLMITE). Málo co, ale nebudeme to přehánět!!!! Tak je to hotový.''teď už jen zbývá vytisknout nějaký pěkný obal a dát to do obálky a poslat jim to'' usměje se Linda.''Jasně''odpovím. Uděláme všechno a jdeme to odnést na poštu. Po odeslání našeho cd jdu doprovodit Lindu a pak si to razím sama po městě domů. Hned jak dojdu si vezmu večeři a jdu do pokoje k notebooku se kuknout na webovou o Jonascích………………………

Neumírej aneb Sourozenecká láska 21-díl

30. october 2009 at 22:43 | Mooa[♥] |  Neumírej aneb Sourozenecká láska
"Přemýšlela jsem jak s pokračováním…A myslím si , že s tímhle jsem víc spokojená .. Prosím komenty"

*Po necelém půl roku*

pokračování se odehrává v Kansasu , kde si našla Amy přítele a částečnou rodinu .. Spolu s Alexem hlídají malou Leny od Alexovích příbuzných , který jeli na čas pryč ..Až , když její přítel odjede na služební cestu všechno se ji zvrtne pod nohama a znova začne přemýšlet nad svým bratrem
***
"Uvidíme se za týden .. Zlatko , miluju tě" přitiskl se ke mně natěsno Alex a věnoval mi něžný polibek na ústa "budeš mi chybět..Taky Tě - miluju" věnuju mu dlouhý pohled a naposledy ho pevně obejmu a ještě na chvíli se podívám do okna jak nasedá do auta a odjíždí pryč ..

"Kde je , strejda?" rychle jsem se otočila , když jsem zasebou uslyšela tichý pláčtivý hlásek "Neboj..Brzo se vrátí" zašeptala jsem malé Leny do ucha a objala ji "Teto .. A ty tu s napořád zůstaneš , žejo?" usmála se malá slečna a vlepila mi na tvář sladkou pusu "To víš že jo" zasmála jsem se a prohrabala ji její světlé vlasy

Nick/Miley ; Cry

30. october 2009 at 20:28 | Wejísek |  Nicholas Jerry Jonas

A já za to snad můžu? 1.díl

30. october 2009 at 20:23 | jonasciforever |  A já za to snad můžu?
1.Díl
''Ale tati?''podívám se smutně na otce.''Ne, už jsem řekl''odpoví mi definitivně.''To není fér''ještě na něj zakřičím a zamknu se do pokoje. A takhle to začalo. Já jsem Sindy, můj otec je manažer známých hollywoodských hvězd a hlavně zpěváku. Nikdy s ním nemohu jezdit na večírky, takže v podstatě žádnou hvězdu ani neznám osobně, no možná tak Johnyho Deppa, protože je to můj strejda. Je mi 16 a už mám nárok na to si trochu užívat. Kámošů taky moc nemám, oni se někteří najdou, ale jen když jde o nějaký podpis. Jsem už asi 3 roky tajně zamilovaná do Nicka Jonase, taťka jim nedávno propagoval koncert a já jsem se mohla ze zákulisí dívat. Jak se to rozvíjelo dále se dozvíte.

Opět jsem doma sama. Taťka si někde užívá se všema hvězdama a já zase nic. Jdu si do kuchyně připravit večeři a na stole leží VIP vstupenka na tu dnešní akci. Chvíli přemýšlím a potom se letí do pokoje převléct, beru vstupenku a už si to mířím na místo konání.''Dobrý den''slušně pozdravím bodyguardy před budovou a ukážu jim lístek.''Dobrý den slečno Writerová'' a jéje, poznal mě.''Ale my vás dovnitř pustit nemůžeme''začne mě jeden poučovat.''Hele vstupenku mám a taky se chci bavit''bráním se.''Ne bohužel to nejde''zakončí náš rozhovor ten druhej borec. Super a co teď. Když už se smiřuji s tím, že se tam nedostanu uvidím otevřené okno do toho klubu. Kouknu tam, tý jo je tam dost lidí. Stoupnu si tedy na lavičku pod oknem, trochu se odrazím a už jsem ve vnitř. Jenže to si mě hned všimne nějaký kluk. No to snad, to je Nick. Rozejde se ke mně.''Co tu děláš?''zeptá se.''Já…ahoj. Jdu za tátou, nevíš kde ho najdu?''zeptám se s totálně dementním výrazem.''Jo vím, sedí tam v salónku, ale tam tě nejspíš neprotáhnu''odpoví.''Díky, prosím pomůžeš mi nějak?''poprosím ho ještě o jednu věc.''Pokusím se''řekne a odejde za svým bratrem Kevinem. Něco mu vysvětluje a potom jen zaslechnu od Kevina:''A může tu vůbec být? Nebude z toho průser?''.''Ne neboj brácho''uklidní ho Nick. Potom příjde ke mně a řekne, že teď to nepůjde, že jsou tu ti bodyguardi z venku.''To nevadí, tak za chvíli''uleví se mi.''Tak pojď tančit''natáhne Nick ruku směrem ke mně a já se jí uchopím. Zrovna hraje ploužák a já totálně přilepená na Nickovi, který mimochodem nádherně voněl.''Hele a táta ví, že jsi tady?''zeptá se nejistě. A sakra co říct.''Ehm..Jo, říkal ať příjdu''trochu zalžu, dobře tak zalžu dost. Ještě chvíli tančíme…

The Niley Wedding Nightmare

30. october 2009 at 20:18 | Wejísek |  Nicholas Jerry Jonas
Videjko jsem viděla u Jonasky.....hustý video....konec je nejlepší...Nick se probudí s křikem!Jen sen

Odpusť, že to nedokážu - 10. kapitola

30. october 2009 at 18:00 | Crystal Girl |  Odpusť, že to nedokážu
Odpusť, že to nedokážu
10. kapitola

JOE:

Utekla. Zmizela. Nechápal jsem. Jestli mě má taky ráda tak proč utekla??? Najednou jsem cítil jak se mě zmocňuje panika. Co, když mi chtěla říct něco jiného? Já ji musel určitě vyděsit. Jsme takovej idiot!!!
Nevěděl jsem co mám dělat. Nechat ji být nebo ji hledat? Nakonec jsem usoudil, že ji najdu.Vyšel jsem z pokoje a zamířil do kuchyně. Tam si Nick zrovna dělal jídlo.
"Tak jak to jde?" zeptal se.
"Radši se neptej, nešla tudy Andy?" Doufal jsem, že se nebude dál vyptávat.
"Ne... co se děje?" Nick asi musel vidět jak jsem nervózní. Vlastně mi bylo na infarkt. Celý jsem to podělal! Achjo, to jsem celej já.
"No, trochu..."
Nick pozdvihl obočí.
"Nevíš co mi Andy chtěla říct?" změnil jsme téma. Najednou mi došlo, že mi dnes chtěli oba něco říct. Třeba by o tom Nick mohl něco vědět.
"Jo. Už jsem ti to chtěl říct včera večer. Je to tak, že já a Andy... chodíme spolu," usmál se mile Nick. V tu chvíkli mi zamrazilo. Najednou jsem ztratil pojem o čase. V hlavě jsem si dokolečka přehrával tu větu. Až po několikáté mi došel její smysl. Oni spolu chodí, to mi Andy chtěla říct, ale já kretén jí musel skákat do řeči a vyznat jí lásku. Proto utekla. Musím ji najít a říct jí jak je mi to líto a, že se jí omlouvám.
"Uh..." vydal jsem na tu novinu a jen a šel pryč, hledat Andy. Nick za mnou volal. Asi to bylo něco jako, co to se mnou je. Neměl jsem čas mu odpovídat a nakonec, přece jen by bylo blbý mu říct, že jsem jeho holce předpár minutama vyznal lásku a že ji miluju. Jenže ona byla jeho. Já byl nic....
Když jsem běžel po chodbě tak jsem uslyšel vzlyky. V koupelně někdo plakal. Bylo mi jasné kdo, Andy. Vzal jsem za kliku. Bylo zamčeno. začal jsem na ty zpropadený dveře bušit.
"Andy otevři! Prosím!" křičel jsem.
"Ne..." odpověděla ubrečeně.
"No tak! Já... prosím!" nedal jsem se odbýt. Chvíli bylo ticho. Pak jsem uslyšel kroky a Andy odemčela. Stála tam předemnou, na tvářích rozmazanou řasenku a slzy. Třásla se.Stáli jsme tam naproti sobě. Oba jsme mlčeli a jen překvapeně koukali. Pak se mi vrhla do náručí. Objímala mě a brečela. Zavřel jsem za náma dveře.
"Já... je to všechno tak zamotaný..." mumlala a tiskla se ke mně.
"Je mi to tak líto. Nick mi teď řekl, že spolu chodíte, kdybych to věděl tak..."koktal jsem. Andy se mě pustila.
"Tak co? Co by se změnilo na tom, že mě miluješ?!" zakřičela.
"Neřekl bych ti to. Neublížil bych Vám."
"Jenže o tohle nejde Joe! Tady jde o to, že Nicka miluju, ale tebe taky, víš? Já miluju Vás oba!" zakřičela Andy a rozbrečela se. tak tímhle mě opravdu zaskočila. Já... zíral jsem a nedokázal to pochopit. Já a Nick, miluje nás oba. My ji oba milujeme, ale můžeme ji mít jen jeden.
"Já... myslím, že půjdu," řekl jsem jen. Natáhla kemně ruku.
"Joe," vzdychla, brečela.
Bylo mi to jedno. Potřeboval jsem na vzduch. Já, nemůžu Nickovi přebrat holku. Navíc ona miluje i jeho. Ne! To prostě nejde.
Odešel jsem a nechal ji tam zlomenou, samotnou. Ten pohled na ni nikdy nezapomenu. Nikdy jsem nic horšího neudělal.
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem