May 2009

Léto,tak jak má být 6.díl

31. may 2009 at 21:47 | Wejísek |  Léto,tak jak má být
Díky za komenty!!!
Léto,tak jak má být 6.díl
Sedím houpacím křesle a Dominika tiše oddychuje.Pro případ nevolnosti ji dám kbelík k posteli kdyby měla po ránu chut zvracet.
Ujištěn,že mě nebude Domča potřebovat odejdu domů.Už vidím naše"kde si byl?"a podobné kecy,ale spletl jsem se ,když přijdu do domu nikdo na mě nečeká a je zhasnu to.
Světe div se.

Eric(krásnéj)Dill

31. may 2009 at 21:46 | Wejísek |  Různé-fotky,Mp3 a videa
Lípe než MEGAKRÁSNÉJ se opsat nedá...asi dá,ale mě nic nenapadá

Eric Dill - "Kidnap My Heart" acoustic

31. may 2009 at 21:45 | Wejísek |  Různé-fotky,Mp3 a videa
Eric tuto skvělou písen nazpíval akusticky a je fakt úžasnáááá!

Taking 5 - KIDNAP MY HEART

31. may 2009 at 21:38 | Wejísek |  Různé-fotky,Mp3 a videa
Skvělá písnička!!!!Přidám i Mp3...stáhla jsem si ji!!!

Eric Dill- Miss You Now

31. may 2009 at 21:37 | Wejísek |  Různé-fotky,Mp3 a videa
Snažím se jí stáhnout...tak uvidíme!

Omluva...sorry

31. may 2009 at 21:36 | Wejísek |  BLOG
Ahojík
Omlouvám se že jsem dneska nic nepřidala,kromě FFky....totiž nejel mi net a pak jsme šla na oslavu kámoščiných narozenin a byl tam opravdu smích....nebojte se ještě něco přidaám a musím se přiznat,že mě tedka strašně bere Eric Dill!!!Krásně zpívá a hrál ve filmu správně praštěný holky!!!Skvěléj film!

Já, mé druhé já a … JONAS?? 3. díl

31. may 2009 at 21:32 | Leník |  FF-Já, mé druhé já a ... Jonas
Já, mé druhé já a … JONAS?? 3. díl
(Ahojky, jen chci říct, že všechny písničky co se objeví v celý FFce budou mít pod sebou napsáno, od koho jsou, ale je to daný, jako že je napsala Lauren, a nebo dotyčný v příběhu!! A tak to prosím berte. Díky a PEACE Leník)

"Lauren" přerušil hrobové ticho chvějícím se hlasem táta "Lauren,… já… my… Lauren my…" začínala jsem být na svoje jméno alergická! Proč mi to prostě neřeknou na rovinu? Už nejsem malá holka. Pomyslela jsem si. "No tak k sakru, co se stalo????" propadala jsem beznaději a hysterii. Máma na mě konečně zvedla svůj pohled, určitě poznala, co se ve mně mísí za pocity. Začaly se mi klepat ruce a srdce bušilo jako po maratonu. "Lauren…" "Jo tati, tak se jmenuju, je dobře, že to víš, tak co se stalo?... Mami?" můj pohled přešel od otcovy tváře k té matčině. "Lauren…" zase to strašné ticho. "Stala se,… nehoda" dořekla máma a to je poslední co si vybavuji z toho dne. Omdlela jsem.

Už zase 29.díl

31. may 2009 at 21:27 | Nicina |  FF-Už zase
Už zase 29.

Probudila jsem se do slunečného rána,kdy mě opět chrápala Jenn do ucha."Jenn sakra přestaň chrápat" "Nech mě bejt,mám za sebou krušnou noc" "Jo,no povídej a dělej vstávej,dneska máme hodně nabitej den" "Počkej?Co je dneska za den?" "No sobota,tak dělej,padej s té postele" ´jen co jsem to řekla tak Jenn,tak vylezla s postele a začla lítat po baráku,že nemáme čas a že ať začnu ze sebou něco dělat "Jenn uklidni se,je 10 hodin,oblečeme se a najíme a půjdem pro ty šaty a pak se začnem chystat jo?" po půl hodině jsme vylezli s baráku a šli jsem do města pro ty šaty,byli opravdu moc krásný,Jenn si vybrala takový tmavě červený s ramínkama a já černý,korzetový.

Last Year - 4. kapitola

31. may 2009 at 15:00 | Nickotinka |  FF-Last Year
JOE:
Lucky nepřišla. Nebyla ve škole a nezvedala mi telefonáty. Měl jsem o ni strach...nevěděl jsem proč si to myslím, ale cítil jsem, že se něco děje a že už nic nebude jako dřív.
Včera večer jsem tátovi pustil náš duet a páni, on zíral. Řekl, že to dáme na nové album. Těšil jsem se až to Lucky řeknu, ale....nebyla tu..

LUCKY:
Když jsem se probrala tak mi doktorka dala nějjaký kapky. Řekla, že to potlačí ten kašel na pár hodin a ať se konečně vyspím a večer ať příjdu s mámou. Došla jsem domů a jako robot si lehla, vzala si kapky a zavřela oči. Nic jsem si neuvědomovala, připadala jsem si jako v mrákotách. Konečně přešel ten kašel, ale já....umírám. Nejspíš umírám! Vždyť je mi teprve sedmnáct. Nemůžu umřít.
Potom mě únava zmohla a já konečně po několika dnech spala.

Last Year - 3. kapitola

30. may 2009 at 18:00 | Nickotinka |  FF-Last Year
Ahojky,
tak další dílek. Dneska mě nepřijali na gympl takže mám celkem blbou náladu tak sry, že je tady tak pozdě :-(
Nickotinka

LUCKY:
Jeli jsme k Joeovi domů. řesvědčila jsem ho, že opravdu nepotřebuju do nemocnice. Doma měl jen mamku a Frankieho.
"kde jsou všichni?" ptala jsem se.
"Jeli zařizovat turné," usmála se na mě Denise (paní Jonasová).
"Můžem si vzít něco k jídlu? Pak půjdem zkusit nahrát nějakej song," mrkl na mě Joe.
Denise nám dala večeři, popovídala si se mnou a pak jsme s Joem šli do jejich mini nahrávacího studia.
"Páááni," vydechla jsem. V nahrávacím studiu jsem byla poprvé.
"To nic není," usmál se Joe nad mím úžasem.
Pak jsme společně složili jednu písničku. Já jsem dala dohromady slova a Joe noty, jelikož já ani nevím jak vypadá nota C. Pak namixoval hudbu. Nakonec mi taky trošku pomohl s tím textem aby úplně všechno sedělo.
"No tak mi skuz něco zazpívat," povzbuzoval mě. ještě mě nikdy neslyšel zpívat a já věděla, že zpívám hrozně.

Once upon a time 5.díl

30. may 2009 at 15:00 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  FF-Once upon a time
>Nikdy nevysvětluj.Nepřátelé neposlouchají a přátelé to nepotřebují!<


"Ne Joe tohle to, co chceš udělat je podle mě úpně padlé na hlavu!" "Podle mě to Nickovi pomůže!" "A jak to vysvětlíš naším?" "No před tím s tím taky souhlasili, tak proč ne teď?" "Protože Nick měl od té doby hromadu problému a z velké části, kvůli ní!" "A právě tohle řešení, mu z nich kompletně pomůže, vsaď se!" "Vsázet se nebudu a Nicka zatím ohlídám, ale budeš zpátky do 48 hodin rozumíš?" "Jo jasně." "A co když to praskne?" "No tak praskne to určitě, my jim to sami nakonec potom řekneme, nebo to spíše uvidějí, ale do té doby co budu tam mně budě krýt jo?" "A co mám říkat?" "No prostě až budou volat jak se nám tady vede a ptát se na mně a na Nicka, řekneš že zkouším něco ve studiu a že jim potom zavolám, ty to položíš a zavoláš mě a já jim zavolám hned zpět." "Ok to snad bude fungovat!Tak ale teď už jeď ať ti to neuletí!" "Jo jasně zavolám až dorazím." "O.k"
Myslím, že můj plán je dobrej Nickovo trápení začalo, když se rozešel s Barčou a skončí až se zase dají dohromady.Včera jsme si bloknul letenku do Paříže a z Paříže do Prahy, nazpátek úplně stejně, akorát, že dvě.Myslím, že se mi Báru podaří přesvědčit, aby se mnou jela do L.A, adresu mám ještě z léta, sama mi jí dala, jo mohl jsem jí dát Nicko ale proč? Abych ho dostal ještě do větších problému s našima a navíc jsem si tak trochu jistý, že by ho odmítla, no snad to samé neudělá i se mnou.Chci aby to jim oběma pomohlo.

Puzzle.....Joe!!!

30. may 2009 at 13:36 | Wejísek |  Joseph Jonas
tentokrát je to na menší kousíčky...snad si poradíte


Paranoid-za scénou

30. may 2009 at 13:28 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Tohle videjko mám z blogu Tejuschky

Jo a dneska to má být na jetixu V 17.15...BUDU JUKAT A DOUFÁM,ŽE I VY...doufá,žže to bude s titulky nebo česky

Live chat(28.5)

30. may 2009 at 13:24 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Tohle video jste určitě viděly,ale já ho sem musela dát...jak Joe skočí na Nickouše...jak sladkýýýý

Last Year - 2. kapitola

30. may 2009 at 13:00 | Nickotinka |  FF-Last Year
Tenhle dílek bude o kapku víc akčnější :-)
Nickotinka

LUCKY:
V jezeru jsme se potápěli a pořádně blbli. Soutěžili jsme kdo dýl zadrží dech, dělali stojky a kotrmelce. Prostě dva cvoci se sešli. A to mi je sedmnáct. Vždycky mě Joe dostane zpět do mích dětských let, neuvěřitelné.
Všimla jsem si skály co se tyčila nad jezerem.
"Joe, pojď!" zatahala jsem ho za ruku.
"Ne, počkej. Podívej se jak dělám vážku," pokoušel se o něco Joe. Měl napodobit... vážku?
"Joe!" vytáhla jsem ho násilím z vody, ale moc se mi to nepodařilo, protože mě jeho váha potopila. Poslední dobou jsem nějaká slabá.
"Půjdem skočit!" ukázala jsem na skálu sotva jsem se dostala na vzduch.
"Lucky, myslím, že to není dobrej nápad," váhal Joe.
"Ale houby, pojď!" thla jsem ho nahoru na skálu.


Once upon a time 4.díl

29. may 2009 at 22:45 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  FF-Once upon a time
Tak tady je další dílek, doufám, že se bude líbit!
(zase další citát!xD)

>Vše, co musíme udělat, aby se nám dostalo pomoci, jen o ni požádat.<

Joe
Horší to snad už ani být nemůže, i když se snažíme Nickovi všichni rozumně domluvit, nejvíce já a Kevin, dělá si pořád jen to co sám chce.Zpočátku rodiče nepřišli na to, že Nick se každej víkend vypařil někam na party se svojí povedenou partou, ale jednou se mi nepovedlo Nicka ztišit, probudil celej barák.Táta šílel, zakázal mu snad úpně všechno,.Zakázal televizi, počítač vzal mu mobil a dal zaracha ni Nick se stejně nějakým způsobem vypařil.Když na to přišel náš milovaný tatínek podruhé, už ho nezpustil z oči, hlídal ho na každém kroku.Po dvou týdnech už se začínal trochu klidnit, nebyl už zase tolik drzej a začal si zase brnkat na kytaru.Skoro začínalo bejt zase všechno normální, ale jednoho dne se to totálně celé zvrtlo.To že Elvis utekl utrhlo málem Nickovi srdce, vyvěsili jsme plakáty a všude ho hledali, ale nikde nenašli, pořád doufám, že Elvis se každou chvíli vrátí, že přiběhne domů a bude vrtět ocasem jako by se nic nestalo, jako by to byl jen normální výlet.Brečel jak 8-letej choval se jako Frankie.

Last Year - 1.kapitola

29. may 2009 at 18:00 | Nickotinka |  FF-Last Year
Tak začátek :-) Bude to mít pomalejší rozjezd, ale za to potom lepší děj :-)
Nickotinka

LUCKY:
Ráno mě probudil další záchvat kašle, který mnou otřásal téměř celoun noc. Vyhrkly mi i slzy.
"Sakra," ulevila jsem si když jsem skončila s kašlem. Asi bych měla jít k doktorce. Začalo to už před rokem tehdy jsem si jenom odkašlala a teď tol bylo minutové utrpení, pomalu, ale jistě se to zhoršovalo. Problém bylk v tom, že já doktory nesnášela.
Vstala jsem vv kuchyni si uvařila hrnek kávy a vzala jsem si nějakej sirup na zklidnění mího kašle.
"Zlato, pořás kašleš?" ptala se mě máma.
"Jsem v pohodě mami," snažila jsem se ji přesvědčit.
"Jen aby, zhubla jsi," měřila si mě starostlivě.
"To bude tím, že nesnídám," mávla jsem rukou a vyrazila do školy. Měla jsem ji hned za rohem. Něco mě zatahalo za vlasy.
"Auvajs!" zaječela jsem a začala jsem se bránit.
"Ahojky," usmál se Joe.
"Joe! Lekla jsem se!"

Sladkéj jazýček

29. may 2009 at 17:37 | Wejísek |  Joseph Jonas
No,abys me se nezasmáli
Tuhle fotku jsem našla pod názvem KEVIN JONAS PHOTOS
No není to smích!
Ale plno z nás by stejně chtěla vědět jaké to je...,když to používá.......no profackat mě!
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem