January 2009

FF-Nothing Or Something 9.díl

31. january 2009 at 21:06 | Cornelia |  FF-Nothing or Something
"To by som mala aj ja.Po tej práci sa cítim taká dolámaná a ešte som sa tu vôbec nekúpala."
"Tak bež je to fantastické!"
Mama sa išla prezliecť do plaviek.Na chodbe som ešte na ňu zakričala.
"Mami a nezabudni sa natrieť!"
"O ďakujem aj by som zabudla."

FF-What Is Right 9.díl

31. january 2009 at 21:02 | Janča |  FF-What Is Right
What Is Right? 9

Další dílek…Jznovu a znovu děkuju za komenty..moc si toho vážím..:)

Někdo mě předběhl "Don't go wasting your motion Lay all your love on me" byl to Joe, přidala jsem se k němu "Don't go sharing your devotion, Lay all your love on me" dozpívala jsme, Joe mě políbil a pak řekl "Páni netušil jsem, že si tak dobrá, bylo to nádhera, máš krásnou barvu hlasu" "Děkuju" pípla jsem a trochu se začervenala. Joe chtěl něco říct, ale vlítla tam Péťa "Jdu ti pomoct.." zarazila se "pardon já nevěděla, že tu máš společnost" "Ne to je dobrý" řeknu "Péťo chtěla bych ti představit svého přítele Joa, Joe tohle je Péťa" představím je a podají si ruce "No asi by jsme se měli hnout jestli budeme chtít vypadnout" řeknu Pétě "Tak jdeme na to!" řekne Péťa bojovně "Já vám dámy pomůžu, přece se nebudu dívat jak tu tak krásné holčiny dřou, jde se uklízet!" řekne Joe, vezme hadr a začne utírat prach.

Barbara Walters Special

31. january 2009 at 21:00 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Nickovi to moc sluší
další fotka


FF-Joeův zadek II-8.díl

30. january 2009 at 16:42 | Ilíšek |  FF-Joeův zadek II řada
Když Tom líbá Vicky. "Tome to nejde."odstrčí Vicky Toma. "A proč??Vždyť nám je spolu tak dobře??"řekne Tom a zvedne se z postele. "Tome ty jsi skvělej kluk, ale jen jako kámoš.Já bych si nedovedla představit, že jsem s tebou.Musíš to pochopit."Vicky nemůže uvěřit, že to řekla.Chce odejít , ale něco ji zastaví. "Proč Vicky??Proč si upíráš lásku??Proč mě nenecháš,abych tě mohl milovat??"Tom ji přitáhne k sobě a drží ji pevně.Podívá se jí do očía zeptá se. "Tak co…jak to je??" "Miluju Nicka."Vydechla Vicky jako by tohle dusila celý život.Byla na sebe pyšná. "Cože??Toho pudla??Kašle na tebe .Ani jednou ti nezavolal,nenapsal."Tom pustí Vicky a dívá se vyčítavě. "I přesto,přesto ho miluju.Musíš to prostě pochopit.Kdysi jsem řekla, že ho miluju a taky že se ho nevzdám."řekne Vicky a odejde pro kufr.

Pomsta bude sladká 3.díl

30. january 2009 at 16:28 | Wejísek |  FF-Pomsta bude sladká
Snažíme si nevšímat Jesseho a povídat si,ale když Jesse začne zpívat Beautiful Soul dostanu záchvat smíchu a pak po mě i Joe……"půjdu dovnitř"řeknu Joeovi a projdu kolem opilého Jesseho "zlato kam jdeš?"ptá se mě Jesse,usměji se a řeknu"s tebou…nikde" "ale ale"řekne a dá mi pusu na tvář"počkej ráno to tě ta hlava jen tak nepřestane bolet"řeknu a zmizím ve dveřích mezitím si otřu oslintanou tvář od Jessehofuj!!!Když vejdu do pokoje kde mám spát s Anet uvidím tam jí s Tedem líbat se na posteli…nevím co udělat jestli tam vejít a překazit to o co se snaží anebo jít pryč od pokoje.Chvíli sem se rozmýšlela…..nechci,aby ji ublížil…..nakonec otevřu dveře dokořán ty dva se zleknou a Ted pronese"co tu chceš?" "neměla bych se ptát já?…já tady spím" "a to jdeš teď spát??...odpal a neruš"neštvu se"vypadni ty pablbe!!!" "dělej!!"zařvu "no fajn..jdeme"řekne k Anet ta ho poslechne a cupitá za ním"ty jdeš s ním?"ptá sem jí "no a proč ne" "budeš toho litovat"varuji ji "ty mě nevaruj"odsekne a odejde……………..

Bratrská láska 2.díl

30. january 2009 at 15:00 | Wejísek |  FF-Jednodílné nebo dvoudílné
Díl se jmenuje......Závislý na sterojdech

Když skončilo vystoupení šli kluci do šatny..........a Joe si zapíjel sterojdy....a říká"asi zavolám Verči"přemýšlí nahlas
"Joe proč to bereš?"ptá se Nick

Bratrská láska

30. january 2009 at 0:20 | Wejísek |  FF-Jednodílné nebo dvoudílné
"tleskám ti Kevina to bylo pěknýý"říká Joe

"no díky Joe....jsi jediný kdo se na mě koukal.."řekne Kev a kapku se začervená

Pár foto Joea:-)

29. january 2009 at 23:55 | Wejísek |  Joseph Jonas
nudím se a nevím jakej bych tu dala článek tak hledám fotky joea....dám je sem pak asi pudu psát FFku

Krásnéééjj!!!!!!!!
Ježiš lidi jsem omámená jeho úsměvem...och krásnáá fotka!!!!!
No fakt posouděte????

ty jeho vlasy vše....je super ooo

FF-Nothing Or Something 8.díl

29. january 2009 at 23:18 | Cornelia |  FF-Nothing or Something
Ja viem,že sa veľmi tešíte na ten okamih keď sa tam objavia Jonas Brothers ale nebojte.A chcem vás poprosiť píšte komentíky aby som vedela či sa vám to páči.Keď som sa ráno zobudila,slnko ešte len vychádzalo.Obliekla som sa a naraňajkovala.Povedala som si,že si pôjdem zabehať.Teraz som si pre istotu obliekla aj plavky.Ale keď som vyšla von z domu zistila som,že ešte nie je dosť teplo na kúpanie.Rýchlo som sa prezliekla do novej teplákovej súpravy.Mame som napísala lístok aby sa nebála kde som.

FF-Joeův zadek II-7.díl

29. january 2009 at 23:16 | Ilíšek |  FF-Joeův zadek II řada
Když se Nick probudí za 2 hodiny. "Ježiši Kevine pust mě ,víš , že nejsem gay."Kevin pořád objímá Nicka a udělal mu cucflek.Prý si myslel, že Nick je Laura. "Kevine prosím tě vstaň,ano?!No tak, příjde Joe a bude si myslet, že s tebou chodím."řekne naštvaně Nick a konečně se mu podaří ho odstrčit. "Nicku já vím, že máš rád více Joea, ale mě nemusíš odstrkovat.To já jsem tě vozil v kočárku."řekne Kevin poloopile.Když je později Vicky na obědě s Tomem. "No Tome jakto, že už nejsi se svým bráchou??"zeptá se zvědavě Vicky.

FF-Záchrana od Jonase 5.díl

29. january 2009 at 19:25 | Wejísek |  Záchrana Od Jonase
Ooo lidi nevěděla sem jak pokračovat snad se vám to bude líbit…jinač mocky děkuji za komentíky


I když je to těžký musím si odpustit spousty krásných polibků "Joe"prosím "pšš"zamumlá něco v takovém smyslu a nehodlá se pustit mých rtů….musím ho od sebe až odtrhnout málem spadne na podlahu….."hm..promiň jen sem se neovládl….tolik si mi chyběla..a to tě z nám chvíli"začne se mi omlouvat "za co se omlouváš?to že si mě líbal??" "hm.."pokývne hlavou "za to nemusíš….pro mě to byl něco jako narozeninový dárek….tohle jsem nikdy nezažila"řeknu a podám mu ruku a on si sedne těsně ke mně….."víš já myslím že máme ještě dost času na.."

Videos Nickem...stay with me

29. january 2009 at 15:27 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
sehnala sem ten song...je tak krásnýýýý!!!!!!

Italy Radio....pěkná fotka:-)

29. january 2009 at 15:24 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Tahle fotka mě fakt zaujala...jaký tam máá joe dlouhý vlasy...sem ssi nikdy nevšimla....a Nicke..prostě fešák...všimla sem si těch holek za tě mi okny být jednou z nich by mi vůbec nevadilo...vidět Joea...jééé
jajjj ten jeho ohryzek

Niley-Stay My Baby

29. january 2009 at 15:17 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
taky moc pěkný video

Camp Rock-foto.....

29. january 2009 at 15:15 | Wejísek |  Newsky,Photos Jonaskůůů:-*
Jsou to pěkný fotky.,ale takový nějak upravený se mi zdá...a první je namalovaná....hm...

Nick, stay with Miley, not Selena...krásný video

29. january 2009 at 14:55 | Wejísek:-) |  Nicholas Jerry Jonas
Krásný video...o Nickovi a Miley...a Seleně....doporučila mi ho JančaMoc díky
lidičky umíte anglicky...nechcete mi ten konec napsat komentářů co to znamená...překlad???byla bych moc ráda

FF-Joeův zadek II-6.díl

29. january 2009 at 14:50 | Ilíšek |  FF-Joeův zadek II řada
Když Nick odlétal
"Nicku prosím slib mi, že se mi vrátíš,"řekne Vicky Nickovi a podívá se do země. "Vicky slibuju nic se nestane.Jak dojedem zavolám"řekne Nick a obejme Vicky a krátce ji políbí. "Nicku pohni nebudem čekat věčně"zavolá Joe.Nick poslechne a odletí.Když kluci přiletí do USA jdou se ubytovat. "Konečně postel"zavolá Nick.Ale ještě před tím než se na ni svalí vyndá svého Méďu Béďu. "Nicku! Ten medvěd musí být opravdu všude??"postaví se Joe nad postel od Nicka. "Jo nemůžu pochopit proč ti takvadí.Já taky nic neříkám na tvé razicí červené ponožky."mile se usměje Nick. "Ale jak ty víš, že mám červené ponožky??"překvapeně řekne Joe. "Tak se podívej sám".A Nick ukáže směrem dolů. "Jak mě můžeš tak dobře znát??"zeptá se Joe a lehne si na postel vedle Nicka. "Já nevím asi proto, že jsi můj bratr?"odpoví a zasměje se Nick. "Pamatuješ na to jak jsem si nasadil tamburínu na hlavu?To byla sranda co??"zasměje se docela dost nahlas Joe. "Jo moc dobře .To jsme byli ještě mladí."Nick má záchvat smííchu.

FF-Z přátelství láska 37.díl

28. january 2009 at 22:35 | Wejísek |  Z přátelství láska
Další díl…mimochodem chci moc poděkovat za komentáře,ani nevíte jakou mi dělají radost
Byl by tu dříve,ale nestíhám…….

37.díl


Dlouhou chvíli ležím v Joeově náruči a přemýšlím o všem možném.A najedou si vzpomenu na schůzku s Richiem…..říkám si jestli mám Richiem napsat že to ruším…nebo tak jít???z toho přemýšlení málem vypadnu Joeovi z náruče"ale co je?"ptá se polekaně přitom mě sjede sladkým pohledem"na co si myslela?"ptá se dále pořád na něj koukám"no..to by tě ani nenapadlo"mávnu rukou šibalsky se na mě usměje,asi si myslí nejsem myslela na nějaký zvrhlosti…..no kdyby věděl s kým mám jít ven úsměv
na rtech by mu zamrzl "fakt nenapadlo"řeknu bych mu vyhnala sprostě myšlenky z hlavy…."Joe nevadilo by ti kdybych šla za Marťou???musím s ní o něčem mluvit…"pro jistotu jsem se zeptala"ne vůbec ne"řekne a já pádím dolů Marťu s Nickem najdu v obýváku jak se na sebe
culí až je mi líto je rušit …odkašlu si…vida všimnou si mé přítomnosti"sorry že vás ruším,ale musím s tebou mluvit"řeknu k Martě"teď?"zeptá se mě "jo…bohužel"řeknu "no fajn" "přijdu neboj"řekne k Nickovi……."tak co?"zeptá se mě když ji dotáhnu do jiné místnosti….než ji řeknu o co mi jde kouknu s jestli není nikdy v dohlednu někdo z Jonasů"S Richiem mám domluvenou schůzku…,ale teď jsem s Joem…" "a?"

FF-What Is Right 8.díl

28. january 2009 at 19:24 | Janča |  FF-What Is Right
What Is Right? 8

Další dílek…JDěkuju za komety..:)

Stála tam celá moje familie! Panebože, takovej trapas, to se může stát jenom mě! S Joem jsme se na sebe koukli a byli rudí jak rajčata. "Ahojky, stojíte tu dlouho?" zeptala jsem se, ale byla to spíš řečnická otázka, bylo to, to první co mě napadlo. Marty mi chtěl asi odpovědět, ale já chytla Joa za ruku, táhla ho k nim a začala ho představovat. Joe si se všemi zdvořile podal ruku a Nika málem dostala infarkt, když jí tu ruku podával, bylo to vtipnýJ.
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem