February 2008


2x2 Videjko

29. february 2008 at 20:02 | Werísek |  ***Download***
ted sem tu posledních dní moc toho nepřídavala no škola ale ted o víkendu dám a hlavně videjka a taky to rubriky Buffy
Richie Stringini-Best Friend

25. february 2008 at 9:19 | werisek |  ***US5***

Us5-Too much heaven Mp3

25. february 2008 at 9:18 | werisek |  ***US5***

26.2 15.05 8x22 Tv Nova Charmed

24. february 2008 at 19:30 | Werísek |  Díly charmed na*Tv Nova*
22: Forever Charmed (Navždy Čarodějky)
Námět: Brad Kern
Režie: James L. Conway
Titulky: ANO
Piper a Leo cestují v čase, aby zachránili Phoebe a Paige. Cestou s sebou berou i Patty a Penny. Sestry jsou zachráněny stejně tak i Christy... (více)
fotky:
videjko:to je supper video

Videjko na stažení 7x5

23. february 2008 at 20:08 | Werísek |  ***Download***
00-24-07.jpg


Charmed na stažení růuznéé...!

23. february 2008 at 12:56 | Werísek |  ***Download***
Mám tu pár videj víte jako třeba .6x19 nebo 7x1 no pár takových videj vám tady dám


H2O,stačí přidat vodu

22. february 2008 at 20:47 | Werísek |  ***H2O,stačí přidat vodu ***
H2o je super seriál,který kraje na Jetixu kazdý den a budou nové díly
fotky:
Herci:
Cariba Heine-Riki
Phoebe Tonki-Cleo
Claire Holt-Emma
Angus McLaren-Lewis(Lujs)

Info:Anthony

22. february 2008 at 20:27 | Werísek |  Herci z Buffy

Anthony Head

herec , zpěvák

Datum narození:20.02.1954
Místo narození:Londýn, Anglie
Znamení:Vodnář
Anthony Head vyrůstal nedaleko Londýna. Je synem dokumentaristy Seafielda Heada a herečky Helen Shingler. Vystudoval Londýnskou akademii hudebních a dramatických umění. Jeho první velký úspěch byla role Ježíše ve filmu Godspell. Na divadle hrál mimo jiné dr. Frank-N-Furtera v muzikálu The Rocky Horror Show (tento muzikál byl zfilmován pod názvem The Rocky Horror Picture Show a tuto roli v něm zahrál naprosto dokonale Tim Curry - více o tomto fenoménu najdete třeba tady).

Anthony Head se objevoval i v různých pořadech z produkce BBC. Ve volném čase pracuje na scénáři k animovanému hudebnímu filmu na způsob The Rocky Horror Picture Show. Pohybuje se stále mezi USA a Anglií, kde žije jeho rodina. Má dvě děti Emily a Daisy. Rád jezdí na koni, plave a zpívá. fotky: Anthony Head

Info:James

22. february 2008 at 20:23 | Werísek |  Herci z Buffy

James Wesley Marsters

herec, zpěvák

Datum narození:20.08.1962
Místo narození:Greenvile, Kalifornie
Znamení:Lev
James Wesley Marsters se narodil 20. srpna 1962, ve měste Greenville v Kalifornii, ale vyrůstal ve vzdáleném Modestu. Byl vychováván v nábožensky založené rodině. Jeho otec, John Wesley je kněz. Jeho matka se chtěla stát jeptiškou, pracuje však jako sociální pracovnice. Má dva sourozence, bratra Paula a sestru Susan. Jeho rodiče se rozvedli po přestěhování do Modesta. James zůstal se svou matkou, později přiznal, že "ženská výchova" na jeho osobnosti zanechala značné stopy.

James je rozvedený, z manželství s herečkou Liane Davidson má syna Sullivana.Již od dětství James věděl, že se chce stát hercem. Poprvé se seznámil s divadlem ve 4. třídě, kdy si zahrál ve hře "Winnie the Pooh", kde hrál Iáčka. Od té doby, se začal objevovat v místních divadlech. Za zájem o divadlo a knihy vlastně vděčí nehodě, která se mu stala v páté třídě. Poranil si nohu tak vážně, že byl prakticky po celý rok upoután na lůžko.James začal svou profesionální kariéru v divadle Goodman Theatre v Chicagu. A to ve hře "Red Roses" a v klasické hře Williama Shakespeara "The Tempest" (Bouře).

Zde začal svou kariéru úspěšného divadelního herce. Hrál v řadě dalších Shakespearových dramat, zejména pak v "MacBethovi". O této hře doufá, že se mu ji jednoho dne podaří přivést na filmové plátno.Jamesův debut před televizními kamerami byl v roli nervózního kněze v televizním seriálu >"Northen Exposure". Také se objevil v "Moloney". Průlomem do světa televize se mu stal rok 1997, kdy se objevil v show společnosti Warner Bross - "Buffy, the Vampire Slayer". James často žertuje, že dostal roli Spika jen proto, že producenti již byli unaveni z hledání představitele Spika. Původně byl přijat jen pro pár epizod, jeho role byla zpočátku napsaná tak, že měl po několika dílech zemřít. Ale stalo se, že scénáristé se přímo zamilovali do postavy Spika a jeho představitele a tak připsali Spika do dalších dílů.Mezi jeho koníčky patří být otcem, malování, koukání na fotbal. Velice rád tráví čas se svými přáteli na pláži a rád se projíždí pouští. Jeho další koníček - hraní na kytaru, zpívání a skládání, se mu stalo i druhým zaměstnáním.

Velice rád a často předvádí své umění na různých conech s fanoušky nebo v klubech po celém světě.Společně s Charlie DeMarsem založil skupinu Ghost Of The Robot se kterou v únoru 2003 vydal album "Mad Briliant". Roku 2004 se chystali na vydání 2.alba "Gods Of The Radio", ale po 2 letech se skupinou James 14.června 2004 oznámil rozpuštění skupiny a vydal se na sólovou dráhu. V březnu 2005 vydal své 1. sólové album nazvané "Civilized Man" na kterém se objevili některé songy, které napsal pro GOTR. Na podzim roku 2005 se James přidal k hereckému osazenstvu tv seriálu "Smallville", kde se představuje v roli Braniaca / Professor Milton Fine. Který je hlavním nepřítelem Clarka. Na podzim roku 2005 začal natáčet nový tv film Shadow Puppets. Jeho hereckými kolegy jsou Tony Todd, Jolene Blalock. Režie Michael Winnick. Film je zařazen do žánrů horor/psychologický triler. Zajímavosti: - je levák

- je majitelem dvou jizev (jizvu na levém obočí má na "památku" na přepadení v Queensu v Nnew Yorku, k jizvě na levé noze přišel v paté třídě, kdy si hluboce roztrhl kůži o sprchovou hlavici - léčba trvala skoro rok).

- jako své oblíbené herce uvádí Meryl Streep, Roberta De Nira a Edmunda Keana - britského divadelního herce z 18. století.

- má rád krvavé bifteky, žebírka, zeleninu a sladkosti - zejména lízátka a čokoládu

- nemá zrovna v oblibě večírky a alkohol nepije skoro vůbec. Již několik let nekouří, ale stále nosí nikotinové náplasti.

- označuje se za nočního tvora, rád chodí pozdě v noci spát, protože rád sleduje noční program v televizi

- na lidech si nejvíce cení laskavosti

- za svůj největší úspěch považuje narození se.
- sbírá PEZ zásobníky - nejraději má limitovanou verzi Dartha Vadera a Bobba Fetta
- o panictví přišel ve třinácti letech s lesbickým párečkem

- o jeho věku stále kolují dohady, některé stránky uvádí rok narození 1961,1964 nebo 1969 či 1971, nějčastěji se však uvádí rok narození 1962.
fotky:

Wallpers s Alyson

22. february 2008 at 20:15 | Werísek |  *Buffy,přemožitelka upírů*

Info:Charisma

22. february 2008 at 20:07 | Werísek |  Herci z Buffy

Charisma Carpenter

herečka

Datum narození: 23.07.1970
Místo narození: Las Vegas, Nevada, USA
ZnameníLev

Charisma Lee Carpenter se narodila 23. července 1970 v Las Vegas v Nevadě, kde vystudovala Bishop Gorman High School. V patnácti se odstěhovali do Mexica a posléze do San Diega. V roce 2002 se vdala za svého francouzského snoubence a 24. března 2003 se jí narodil syn Donavan Charles Hardy.

Charismu Carpenter objevil agent, když pracovala jako servírka. Následovaly dvě role v seriálech Baywatch a Miss Match, ovšem popularitu jí přinesl až seriál Buffy, přemožitelka upírů, kde strávila tři série a následně její spin-off Angel, ve kterém hrála 4 roky, a za který byla každý rok nominována na Saturn Award. V roli démonky zvané The Seer jsme ji mohli vidět v Čarodějkách ve třech epizodách a též v několika epizodách byla k vidění ve Veronice Mars.

Charisma Carpenter se nechala v červnu 2004 nahá fotit pro playboy. Vzala to jako motivaci k hubnutí po těhotenství. Fotky byly pořízeny deset měsíců po narození syna. Charisma má velkou jizvu na svém břiše, když si jako pětiletá hrála kolem bazénu, který byl v rekonstrukci a spadla do výkopu. To samé se stalo její postavě Cordelii Chase v Buffy. Je dobrou přítelkyní Holly Marie Combs, se kterou se sblížila při natáčení filmu See Jane Date.

Má irské, skotské a španělské předky z matčiny strany a německé a francouzské z otcovy. Na levém zápěstí má tetování záhonu růží. Mluví španělsky, i když ne plynule navzdory tomu, že v Mexicu strávila dětství. Byla roztleskávačka pro fotbalový tým v San Diegu a věnuje se horolezectví, pěší turistice a lyžování.
fotky:

Info:Nicholas

22. february 2008 at 20:02 | Werísek |  Herci z Buffy

Nicholas Brendon

Herec

Datum narození:12.04.1971
Místo narození:Los Angeles, USA
ZnameníBeran
Nicholas Brendon jako rodák z Kalifornie navštěvoval školu v Santa Claritě, kde hrál baseball. Původně se chtěl baseballu věnovat profesionálně, ale to se ukázalo býti nemožným kvůli vážnému zranění. Rozhodl se věnovat herectví, první příležitost byla v podobě reklam. Měl příležitost prohlédnout si pozadí natačení v roli asistenta produkce, což ho přivedlo k několika konkurzům. Má rád baseball, basketball a táboření. Má jednovaječné dvojče, bratra Kellyho.
fotky:

info:Alyson

22. february 2008 at 19:57 | Werísek |  Herci z Buffy

Alyson Hannigan

herečka

Datum narození:24.03.1974
Místo narození:Washington D.C., USA
Znamení:Beran
Filmografie:
2006Děsnej doják (Date Movie) ...Julia Jones
2003American Wedding ...Michelle Flaherty
2001Prci, prci, prcičky 2 (American Pie 2) ...Michelle Flaherty
2001Beyond the City Limits ...Lexi
2000Boys and Girls (Boys and Girls) ...Betty
1999Hayley Wagner, Star ...Jenna Jakes
1999Prci, prci, prcičky (American Pie) ...Michelle Flaherty
1998Dead Man on Campus ...Lucy
1997Buffy přemožitelka upírů (TV) (Buffy the Vampire Slayer) ...Willow Rosenberg
1996For My Daughter's Honor ...Kelly
1996Case for Life, A ...Iris
1995Stranger Beside Me, The ...Dana
1991Switched at Birth ...Gina Twigg, Age 13-16
1988Krásná mimozemšťanka (My Stepmother Is an Alien) ...Jessie Mills
Fotky:

Znělky na stažení

22. february 2008 at 19:46 | Werísek |  ***Download***
ahojky dneska vám tu dám Znělky serii 3a pozdějí další ...No tak stahujte ....
Do you like this article? So write coment! Úžasný

Or eat banana...S vyplazeným jazykem